Trimble SketchUp pokročilí – kurz a školenie

Trimble SketchUp Pro je momentálne jedným z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich modelovacích, vizualizačných a projekčných nástrojov na trhu. Program si získal milióny užívateľov po celom svete svojím intuitívnym ovládaním.

Na kurze pre pokročilých sa naučíte pokročilé funkcie a metódy práce v programe a po absolvovaní kurzu dokážete vytvárať komplexné 3d modely a ich atraktívne prezentácie pre vašich klientov.

Viac o Trimble SketchUp pokročilí

Trimble Google SketchUp kurz, školenie SketchUp pokročilí
 

Maxon Cinema 4D pokročilí – kurz a školenie

Maxon Cinema 4D pokročilí kurz. V podobe Cinemy 4D od firmy Maxon prichádza do oblasti 3D grafiky nová generácia programov. Výborné modelovacie nástroje, fascinujúce animačné schopnosti a špičkový rendering vám umožní previesť svoje predstavy do reality.

Viac o Maxon Cinema 4D pokročilí

Maxon Cinema 4D kurz, školenie Cinema 4D pokročilí
 

McNeel Rhinoceros pokročilí – kurz a školenie

Hľadáte hardvérovo nenáročný, intuitívny program na spracovanie vašich 3D návrhov? Chceli by ste pracovať s organicky tvarovanými plochami? Chýba Vám možnosť vytvoriť z vášho návrhu 2D dokumentáciu a fotorealistické vizualizácie zároveň? Potrebujete program s podporou 3D scanovania, ako aj rapid prototypingu? Práve pre Vás je určený program McNeel Rhinoceros a náš kurz a školenie na jeho zvládnutie.

Viac o McNeel Rhinoceros pokročilí

McNeel Rhinoceros kurz, školenie Rhino pokročilí
 

Autodesk Revit pokročilí – kurz a školenie

Program Autodesk Revit bol vytvorený po viac ako 20 ročných skúsenostiach s potrebami stavbárov a architektov. Jeho koncept preto presne vystihuje postupy, ktoré na stavbe prebiehajú. To umožňuje technológiu BIM, na ktorej koncepte je založený, využiť s maximálnou efektivitou.

Viac o Autodesk Revit pokročilí

Autodesk Revit kurz, školenie Revit začiatočník
 

SolidWorks začiatočníci – kurz a školenie

SolidWorks začiatočníci – SolidWorks je v súčasnej dobe najúspešnejší strojárenský 3D CAD systém na slovenskom a českom trhu, čo dokazuje taktiež každoročný nárast počtu predaných licencií.

Viac o SolidWorks začiatočníci

SolidWorks začiatočníci kurz, školenie SolidWorks začiatočníci