3D grafika a modelovanie - kurz skolenia konzultacie - Academy X

3D grafika a modelovanie – kurz skolenia konzultacie

3D grafika 3D grafika 3D grafika 

Trimble SketchUp pokročilí – kurz a školenie

Trimble SketchUp Pro je momentálne jedným z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich modelovacích, vizualizačných a projekčných nástrojov na trhu. Program si získal milióny užívateľov po celom svete svojím intuitívnym ovládaním.

Viac o Trimble SketchUp pokročilí

 

Maxon Cinema 4D pokročilí – kurz a školenie

Maxon Cinema 4D pokročilí kurz. V podobe Cinemy 4D od firmy Maxon prichádza do oblasti 3D grafiky nová generácia programov. Výborné modelovacie nástroje, fascinujúce animačné schopnosti a špičkový rendering vám umožní previesť svoje predstavy do reality.

Viac o Maxon Cinema 4D pokročilí

 

McNeel Rhinoceros pokročilí – kurz a školenie

Hľadáte hardvérovo nenáročný, intuitívny program na spracovanie vašich 3D návrhov? Chceli by ste pracovať s organicky tvarovanými plochami? Chýba Vám možnosť vytvoriť z vášho návrhu 2D dokumentáciu a fotorealistické vizualizácie zároveň? Potrebujete program s podporou 3D scanovania, ako aj rapid prototypingu? Práve pre Vás je určený program McNeel Rhinoceros a náš kurz a školenie na jeho zvládnutie.

Viac o McNeel Rhinoceros pokročilí

 

Autodesk Revit pokročilí – kurz a školenie

Program Autodesk Revit bol vytvorený po viac ako 20 ročných skúsenostiach s potrebami stavbárov a architektov. Jeho koncept preto presne vystihuje postupy, ktoré na stavbe prebiehajú. To umožňuje technológiu BIM, na ktorej koncepte je založený, využiť s maximálnou efektivitou.

Viac o Autodesk Revit pokročilí

 

Graphisoft ArchiCAD začiatočníci – kurz a školenie

Graphisoft ArchiCAD začiatočníci – Program uchováva všetky informácie o budove v jednej databáze, ktorá je de facto virtuálnou budovou. Zmeny, ktoré sa vykonajú v jednom dokumente, sa automaticky prejavia aj v ostatných.

Viac o Graphisoft ArchiCAD začiatočníci

 

PRE ŠKOLY PONÚKAME ŠPECIÁLNE CENY PRODUKTOV

V prípade že ste na našich stránkach nenašli softvérové alebo hardvérové riešenie o ktoré máte záujem, neváhajte nás kontaktovať. Pevne veríme, že naši špecialisti v oblasti 2D a 3D gafiky, sú schopný zaistiť riešenie Vašich požiadaviek.