Graphisoft ArchiCAD pokročilí

Graphisoft ArchiCAD pokročilí. Graphisoft ArchiCAD pokročilí kurz a školenie. Graphisoft ArchiCAD pokročilí kurz. Graphisoft ArchiCAD pokročilí architektúra

Graphisoft ArchiCAD pokročilí

 

Graphisoft ArchiCAD pokročilí – Program uchováva všetky informácie o budove v jednej databáze, ktorá je de facto virtuálnou budovou. Zmeny, ktoré sa vykonajú v jednom dokumente, sa automaticky prejavia aj v ostatných. Pri práci s ArchiCAD-om simuluje projektant vytváranie reálnej stavby, všetky ostatné dokumenty, potrebné ako výstup, program generuje automaticky. Program umožňuje prechádzať modelom v reálnom čase, čo je dôležité najmä pre klientov; na modeli a 2D výkresoch sa dá pracovať súbežne, pričom existuje interaktívne prepojenie. Existuje rad doplnkových programov, ktoré uľahčujú prácu s ArchiCAD-om, navyše, mnohí známi výrobcovia ponúkajú svoj sortiment bezplatne vo forme objektov pre ArchiCAD – napríklad Heluz, Prefa Brno, Nábytek Exner, OfficePro, Schiedel, Velux a ďalší.

Najbližší kurz: 20.05.2024 (zobraziť ostatné termíny)
Cena kurzu: od 240 € (zobraziť ceny kurzu)

Prihlásiť sa na kurz

Obsahová náplň Graphisoft ArchiCAD pokročilí:

 

Absolvent sa zoznámi s prostredím programu a naučí sa využívať pokročilé nástroje a funkcie. Na praktických príkladoch si preverí využívanie týchto nástrojov pre tvorbu vlastných projektov. Naučí sa ako svoje projekty spravovať, ako si spraviť správnu projektovú predprípravu. Tak aby v neskorších etapách projektu dokázal čo najefektívnejšie využívať benefity BIM (building information model – systému projektovania). Cieľom je pripraviť absolventov aby boli schopný pomocou nástrojov ArchiCAD-u spracovať projekt pre stavebné povolenia alebo realizačný projekt  bytového domu, atď.

 

Graphisoft ArchiCAD galéria

 

Prezentačné video si môžete pozrieť tu. Ak by ste mali záujem pozrieť si vizualizácie, kliknite sem.