Graphisoft ArchiCAD pokročilí - kurz a školenie - Academy X

Graphisoft ArchiCAD pokročilí

Graphisoft ArchiCAD pokročilí. Graphisoft ArchiCAD pokročilí kurz a školenie. Graphisoft ArchiCAD pokročilí kurz. Graphisoft ArchiCAD pokročilí architektúra

Graphisoft ArchiCAD pokročilí

 

Graphisoft ArchiCAD pokročilí – Program uchováva všetky informácie o budove v jednej databáze, ktorá je de facto virtuálnou budovou. Zmeny, ktoré sa vykonajú v jednom dokumente, sa automaticky prejavia aj v ostatných. Pri práci s ArchiCAD-om simuluje projektant vytváranie reálnej stavby, všetky ostatné dokumenty, potrebné ako výstup, program generuje automaticky. Program umožňuje prechádzať modelom v reálnom čase, čo je dôležité najmä pre klientov; na modeli a 2D výkresoch sa dá pracovať súbežne, pričom existuje interaktívne prepojenie. Existuje rad doplnkových programov, ktoré uľahčujú prácu s ArchiCAD-om, navyše, mnohí známi výrobcovia ponúkajú svoj sortiment bezplatne vo forme objektov pre ArchiCAD – napríklad Heluz, Prefa Brno, Nábytek Exner, OfficePro, Schiedel, Velux a ďalší.

Najbližší kurz: 18.09.2017 (zobraziť ostatné termíny)
Cena kurzu: od 180 € (zobraziť ceny kurzu)

Prihlásiť sa na kurz

Obsahová náplň Graphisoft ArchiCAD pokročilí:

 

Absolvent sa zoznámi s prostredím programu a naučí sa využívať pokročilé nástroje a funkcie. Na praktických príkladoch si preverí využívanie týchto nástrojov pre tvorbu vlastných projektov. Naučí sa ako svoje projekty spravovať, ako si spraviť správnu projektovú predprípravu. Tak aby v neskorších etapách projektu dokázal čo najefektívnejšie využívať benefity BIM (building information model – systému projektovania). Cieľom je pripraviť absolventov aby boli schopný pomocou nástrojov ArchiCAD-u spracovať projekt pre stavebné povolenia alebo realizačný projekt  bytového domu, atď.

 

Graphisoft ArchiCAD galéria

 

Prezentačné video si môžete pozrieť tu. Ak by ste mali záujem pozrieť si vizualizácie, kliknite sem.

 
 

PRE ŠKOLY PONÚKAME ŠPECIÁLNE CENY PRODUKTOV

V prípade že ste na našich stránkach nenašli softvérové alebo hardvérové riešenie o ktoré máte záujem, neváhajte nás kontaktovať. Pevne veríme, že naši špecialisti v oblasti 2D a 3D gafiky, sú schopný zaistiť riešenie Vašich požiadaviek.