Ponúkame vám hardvér na mieru pre tvorbu 2D a 3D grafiky od profesionálnych výrobcov. Vybavíme vašu kanceláriu kompletným zariadením. Grafické nástroje od tabletov až po 3D tlačiarne.

Nemusíte už svoje návrhy kresliť len na papier, môžete ich rovno kresliť do tabletu a tak vytvárať krásne 3d modely rýchlo a efektívne. Prekvapte svojich kolegov, či náročných klientov a predložte im svoj digitálny návrh.

Naša firma sa špecializuje na predaj profesionálnych tabletov pre grafikov, desktop publishing DTP a CAD.
Ide o tablety spoločnosti Wacom, ktorá je popredným výrobcom tabletov pre grafikov, desktop publishing DTP a CAD.

 

Návrh optimálneho softvérového a hardvérového prostredia

Výsledky analýz sú základom pre samotný návrh optimálneho riešenia, ušitého na mieru vašej spoločnosti. Navrhneme mám optimálny hardware a software, ktorý bude presne zodpovedať štýlu práce vašej spoločnosti.

 

Aktuálna ponuka

Hardvér - 3D tlačiarne, tablety, notebooky

Sme oficiálnym partnerom spoločnosti Hewlett Packard a stali sme sa jeho HP Sales Point – om. Získajte informácie o tlačiarňach, notebookoch, stolných počítačoch a ďalších produktoch Hewlett-Packard Company.

Hardvér - Wacom tablety, Wacom LCD

V súčastnosti máme pre vás k dispozícií tieto produkty spoločnosti Wacom: Wacom Bamboo, Wacom Intuos, Wacom Intuos5, Wacom LCD tablety, Wacom príslušenstvo a Wacom Wireless. WACOM Polohovacie zariadenia – Grafické tablety. 

 

Pri väčších odberoch ponúkame atraktívne zľavy.

Pre 3D tlačiarne máme zastúpenie pre profesonálne zariadenia od Stratasys a aj ponuku cenovo výhodných 3D tlačiarní pre menšie firmy a jednotlivcov. Technickú podporu a školenie k obsluhe zabezpečíme našimi technikmi.