Hardvér na mieru od profesionálnych výrobcov. Vybavíme Vašu kanceláriu kompletný zariadením. Grafické nástroje od tabletov až po 3D tlačiarne.

Nemusíte už svoje návrhy kresliť len na papier, môžete ich rovno kresliť do tabletu a tak vytvárať krásne 3d modely rýchlo a efektívne. Prekvapte svojich kolegov, či náročných klientov a predložte im svoj digitálny návrh.

Naša firma sa špecializuje na predaj profesionálnych tabletov pre grafikov, desktop publishing DTP a CAD.
Ide o tablety spoločnosti Wacom, ktorá je popredným výrobcom tabletov pre grafikov, desktop publishing DTP a CAD.

 

Návrh optimálneho softvérového a hardvérového prostredia

Výsledky analýz sú základom pre samotný návrh optimálneho riešenia, šitého na mieru Vašej spoločnosti. Navrhneme Vám optimálny hardware a software, ktorý bude presne zodpovedať štýlu práce Vašej spoločnosti. O hardware si bližšie informácie prečítate v článku Profesionálne hardvérové riešenia na mieru.

 

Aktuálna ponuka

Hardvér - 3D tlačiarne, tablety, notebooky

Sme oficiálnym partnerom spoločnosti Hewlett Packard (HP) a stali sme sa jeho HP Sales Point – om. Získajte informácie o tlačiarňach, notebookoch, stolných počítačoch a ďalších produktoch Hewlett-Packard Company.

Hardvér - Wacom tablety, Wacom LCD

V súčastnosti máme pre Vás k dispozícií tieto produkty spoločnosti Wacom: Wacom Bamboo, Wacom Intuos, Wacom Intuos5, Wacom LCD tablety, Wacom príslušenstvo a Wacom Wireless. WACOM Polohovacie zariadenia – Grafické tablety. 

 

Pri väčších odberoch ponúkame zľavy. Môžete si nakombinovať viacero zariadení. Spojiť 3D tlačiarne a výkonne počítače či notebooky pre Vaše pohodlie.
Navrhneme na mieru.

Pre 3D tlačiarne máme zastúpenie pre profesonálne zariadenia od Stratasys a aj množstvo lacných 3D tlačiarní. Dodávame hotové 3d tlačiarne, ktoré môžete rovno použiť vo svojej kancelárii. Technická podpora a školenie k obsluhe zabezpčíme našimi technikmi. 

Cena produktu

Cena produktu závisí od typu programového balíka a počtu modulov. Stahuje sa na jedného výrobcu a jeho produkty.