Autodesk Revit začiatočníci

Autodesk Revit začiatočníci. Autodesk Revit začiatočníci - kurz a školenie. Autodesk Revit začiatočníci kurz. Autodesk Revit začiatočníci školenie.

Autodesk Revit začiatočníci

 

Autodesk Revit začiatočníci – Program Autodesk Revit bol vytvorený po viac ako 20 ročných skúsenostiach s potrebami stavbárov a architektov. Jeho koncept preto presne vystihuje postupy, ktoré na stavbe prebiehajú. To umožňuje technológiu  BIM, na ktorej koncepte je založený,  využiť s maximálnou efektivitou. Sprevádza Vás od vytvorenia dizajnového návrhu budovy (v prostredí objemového navrhovania) cez tvorbu technickej dokumentácie až po tvorbu export marketingových vizualizácií. Toto všetko viete vytvoriť priamo z pracovného modelu objektu.

Najbližší kurz: 20.05.2024 (zobraziť ostatné termíny)
Cena kurzu: od 240 € (zobraziť ceny kurzu)

Prihlásiť sa na kurz

Obsahová náplň Autodesk Revit začiatočníci:

 

Absolvent sa naučí v programe Autodesk Revit tvoriť a editovať základné objekty steny, okná, dvere, schodiská atď.. Ovládať funkcie a techniky vytvárania ľubovolných pohľadov, rezov, axonometrií, perspektív a rezopohľadov. Oboznámi sa s teoretickými a praktickými princípmi úpravy modelovania jednotlivých prvkov tak, aby spĺňali princípy BIM a zároveň projekt zbytočne nezaťažoval hardvér a teda zbytočne nespomaľoval prácu.

 

Autodesk Revit galéria