Adobe Creative Cloud licencie pre školy

Adobe Creative Cloud licencie pre školy

Adobe Creative Cloud licencie pre školy (CC) sú licencie s obmedzeným časom pre celý balík Adobe CC All Apps alebo jednotlivé produkty ako Photoshop CC, Illustrator CC, Indesign CC, Acrobat DC, AfterEffects CC, Premiere Pro CC, Dreamweaver CC, Animate CC ďalšie. Nové licencie sú obmedzené na 1-4 roky v závislosti od vášho rozhodnutia o nákupe a existujúce licencie môžu byť obnovené iba na jeden rok naraz (po predĺženie o viac ako jeden rok môže byť existujúca licencia vyvezená a nahradiť novým licenciou za 1-4 Roky). Licencia zahŕňa možnosť automatických aktualizácií nových verzií bez dodatočného poplatku počas trvania licencie.

Časovo obmedzené VIP licencie sú k dispozícii pre školy v dvoch variantách – DEVICE alebo NAMED. Väčšina českých a slovenských univerzít má aktívnu zmluvu na nákup softvéru Adobe prostredníctvom EUNIS.

Adobe Creative Cloud licencie pre školy – typu DEVICE

Určené pre anonymné inštalácie na zdieľaných počítačoch, napríklad v učebniach. Licencia je viazaná na konkrétny počítač, ale v prípade potreby ju môžete preniesť na iný PC. Obsahuje iba desktopové aplikácie, on-line služby v tejto verzii nie sú k dispozícii. Druhá inštalácia pre domácu úlohu nie je možná.

Adobe Creative Cloud licencie pre školy – typu NAMED

Určené predovšetkým na individuálne použitie v školách – napríklad pre učiteľov a školských zamestnancov. Licencia je prenosná (viazaná na e-mail / ID užívateľa Adobe) a ich správa je vykonávaná autorizovaným administrátorom školy prostredníctvom webového rozhrania. Zahŕňa desktopové aplikácie, ako aj všetky online služby, ako sú komerčné verzie (stovky fontov, 100 GB online priestoru, zdieľanie a komentovanie atď.). Možnosť druhej inštalácie pre prácu z domu alebo na ceste.

Časovo obmedzené licencie:

Acrobat Professional TEAM
Adobe CC multilicence pro ZŠ a SŠ (25+ licencí)
After Effects CC 2021
Animate CC 2021 (Flash Pro)
Audition CC 2021
Captivate
Creative Cloud TEAM DEVICE (pro výuku)
Creative Cloud TEAM NAMED (pro personál)
Dreamweaver CC 2021
Illustrator CC 2021
InDesign CC 2021
Muse CC 2021
Photoshop CC 2021
Premiere Pro CC 2021
Presenter
Presenter Video Express

Adobe Creative Cloud licencie pre školy z EUNIS

EUNIS je nezávyslé záujmové združenie právnických osôb. Nachádzajú sa tu vysoké školy, strdné školy, akadémie vied a spoločnosti činné v informačných systémoch.
Prehľad zvýhodnených licencií ADOBE pre členov EUNIS.cz a EUNIS.sk z univerzít a schválených vzdelávacích alebo výskumných inštitúcií. Licenčná úroveň: VIP1 pre Creative Cloud licecnie.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať!