Trimble SketchUP pokročilí – SketchUP Pro je momentálne jedným z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich modelovacích, vizualizačných a projekčných nástrojov na trhu. Program si získal milióny užívateľov po celom svete svojím intuitívnym ovládaním. Už po pár lekciách budete schopní v ňom samostatne pracovať, bez nutnosti pamätať si množstvo príkazov a klávesových skratiek. Uplatnenie si tento program nájde v architektúre, dizajne, stavebníctve, strojárstve ako aj iných oblastiach. Výhodou programu je online knižnica s niekoľko  desiatkami tisíc zariaďovacích predmetov pre real time rendering ako i texturovanie. Každý z týchto zariaďovacích predmetov si môžete zadarmo stiahnuť do vášho návrhu.

Najbližší kurz: 17.06.2024 (zobraziť ostatné termíny)
Cena kurzu: od 240 € (zobraziť ceny kurzu)

Mám záujem o kurz

Obsahová náplň kurzu Trimble SketchUp – pokročilí:

 

Absolventi kurzu sa naučia pokročilé techniky práce v programe SketchUP a jeho využívanie pre profesionálne výstupy. Kurz nadväzuje na vedomosti získané v kurze pre začiatočníkov, prehlbuje ich a rozširuje. Budú tu vysvetlené pokročilé techniky modelovania a editácie rozsiahlejších modelov a práca s nimi. Taktiež technológie spolupráce s inými softvérmi, import a export modelov. Tvorba modelov z fotografie, vkladanie vlastných modelov do fotografie a spolupráca so softvérom Google Earth. Naučia sa tu vytvárať vlastný terén automaticky pomocou Google Earth, ako aj manuálne. Záverom kurzu bude podrobné precvičenie modulu Layout, ktorý umožňuje vytvárať profesionálne výkresové dokumentácie a prezentácie.

Po absolvovaní kurzu SketchUp pre pokročilých budete schopní vytvárať pokročilé 3D modely, ktoré sa budú vyznačovať dokonalým vzhľadom a detailmi. Budete môcť využiť tieto zručnosti pri návrhu architektúry, interiérov, produktového dizajnu a mnohých ďalších oblastiach.

Ak hľadáte spôsob, ako sa zlepšiť v tvorbe 3D modelov a chcete sa naučiť pokročilé techniky, kurz SketchUp pre pokročilých je pre vás to pravé.

 

Trimble SketchUp galéria