McNeel Rhinoceros

McNeel Rhinoceros organické modelovanie. McNeel Rhinoceros - najvýhodnejší pomer cena/výkon. McNeel Rhinoceros (Rhino) je NURBS modelár.

McNeel Rhinoceros

 

McNeel Rhinoceros (Rhino) je NURBS modelár vyvinutý firmou Robert McNeel & Associates. Tento softvér sa bežne používa pre priemyselný dizajn, architektúru, námorný dizajn, šperkárstvo, automobilového dizajn, CAD / CAM, rapid prototyping, reverzné inžinierstvo, rovnako ako multimédiá a grafický design priemyslu.

 

Kúpiť

McNeel Rhinoceros popis

 

McNeel Rhinoceros sa špecializuje na free-form modelovanie – nelineárne plochy. Plug-in vyvinutý firmou McNeel – Flamingo umožňuje tvorbu kvalitných vizualizácií založených na metóde priameho sledovania lúčov svetla ray – trace. Pre pokročilé fotorelistické vizualizáce a animácie slúžia moduly  Brazil a Bongo. Na program je vyvíjaných viac ako 100 pluginov. / Maxwell Render, V-ray a mnoho ďalších/. Ďalšie pluginy pre CAM a CNC frézovanie, umožňujúce generovanie dráhy nástroja priamo v Rhine. Viac sa dočítate v článko o organickom modelovaní v dieli I a dieli II.

 

McNeel Rhinoceros galéria

Prezentačné video si môžete pozrieť tu. Galériu vizualizácii z 3D modelov si môžete pozrieť tu.