McNeel Rhinoceros pokročilí - kurz a školenie - Academy X

McNeel Rhinoceros pokročilí

McNeel Rhinoceros pokročilí kurz a školenie. McNeel Rhinoceros pokročilí kurz. McNeel Rhinoceros pokročilí školenie

McNeel Rhinoceros pokročilí

 

    McNeel Rhinoceros pokročilí – Hľadáte hardvérovo nenáročný, intuitívny program na spracovanie vašich 3D návrhov? Chceli by ste pracovať s organicky tvarovanými plochami? Chýba Vám možnosť vytvoriť z vášho návrhu 2D dokumentáciu a fotorealistické vizualizácie zároveň ? Potrebujete program s podporou 3D scanovania, ako aj rapid prototypingu ? Práve pre Vás je určený program McNeel Rhinoceros a náš kurz / školenie na jeho zvládnutie. Na Rhinoceros existuje množstvo pluginov, ktoré Vám ponúkame. Nájdete ich aj na našich stránkach.

Najbližší kurz: 18.09.2017 (zobraziť ostatné termíny)
Cena kurzu: od 180 € (zobraziť ceny kurzu)

Prihlásiť sa na kurz

Obsahová náplň McNeel Rhinoceros pokročilí:

 

Absolvent sa naučí ovládať funkcie a techniky práce v programe. Oboznámi sa s pokročilými princípmi vytvárania plôch ale i hmôt telies. Naučí sa popisovať, kótovať svoje návrhy, upravovať, mapovať textúry . V závere kurzu /školenia zvládne prácu s nástrojmi na kontrolu plôch a objemov. Konečným výstupom bude tlač 2D dokumentácie ako i export 3D modelov s možnosťou prehliadania na internete alebo priamo v systéme Windows.

 

McNeel Rhinoceros galéria

Prezentačné video si môžete pozrieť tu. Galériu vizualizácii z 3D modelov si môžete pozrieť tu.

 
 

PRE ŠKOLY PONÚKAME ŠPECIÁLNE CENY PRODUKTOV

V prípade že ste na našich stránkach nenašli softvérové alebo hardvérové riešenie o ktoré máte záujem, neváhajte nás kontaktovať. Pevne veríme, že naši špecialisti v oblasti 2D a 3D gafiky, sú schopný zaistiť riešenie Vašich požiadaviek.