2D grafika a CAD - kurz skolenia konzultacie - Academy X

2D grafika a CAD – kurz skolenia konzultacie

 

Adobe Photoshop pokročilí – kurz a školenie

Adobe Photoshop pokročilí – predstavuje prostredie, ktoré vám umožňuje vyťažiť maximum z vašich digitálnych obrázkov a transformovať ich akýmkoľvek spôsobom.

Viac o Adobe Photoshop pokročilí

2D grafika Adobe Photoshop pokročilí
 

Adobe Illustrator pokročilí – kurz a školenie

Adobe Illustrator pokročilí – softvér je komplexné vektorové grafické prostredie s možnosťami nastavovať priehľadnosť objektov ich gradienty a ďalšími umeleckými možnosťami, ktoré umožňujú objavovať kreatívnejšie spôsoby dizajnu.

Viac o Adobe Illustrator pokročilí

2D grafika Adobe Illustrator pokročilí
 

CorelDraw pokročilí – kurz a školenie

CorelDRAW pokročilí – predstavuje výkonný nástroj pre prácu s vektorovou grafikou. Je vhodný na tvorbu ilustrácií, lôg, nákresov, reklamných návrhov, viacstránkových brožúr, ako aj umeleckých konceptov a webovej grafiky.

Viac o CorelDraw pokročilí

2D grafika CorelDRAW pokročilí
 

ZWCAD začiatočníci – kurz a školenie

ZWCAD začiatočníci – program ZWCAD používa identické pracovné prostredie ako Auto CAD od firmy Autodesk vylepšené o praktické funkcie doplnené o funkcie na základe požiadaviek užívateľov.

Viac o ZWCAD začiatočníci

2D grafika ZWCAD začiatočníci

PRE ŠKOLY PONÚKAME ŠPECIÁLNE CENY PRODUKTOV

V prípade že ste na našich stránkach nenašli softvérové alebo hardvérové riešenie o ktoré máte záujem, neváhajte nás kontaktovať. Pevne veríme, že naši špecialisti v oblasti 2D a 3D gafiky, sú schopný zaistiť riešenie Vašich požiadaviek.