SU Podium kurz

SU Podium kurz. SU Podium SketchUp. SU Podium SketchUp je foto-realistický plug-in do aplikácie SketchUp SU Podium SketchUp využíva pokročilé technológie prepočtu osvetlenia

SU Podium kurz

 

SU Podium kurz – Je profesionálny render pre vizualizáciu. Vytvára fotorealistické zobrazenia interiérov, exteriérov, dizajnérskych návrhov. SU-podium je plne integrovaný do programu SketchUp formou rendering modulu, takže jeho použitie je veľmi podobné ostatným funkciám danej  aplikácie. SU-podium dokáže na maximum využiť moderné viacjadrové procesory a 64 bitové systémy. Naopak nezaťažuje funkcie grafickej karty. Aj keď užívateľ nemusí mať hlbšie vedomosti o tom aká technológia sa používa, je dôležité si uvedomiť, že môžete získať veľmi rýchlo vysoko kvalitné obrázky s realistickou reflexiou a prirodzeným rozptylom svetla.

Najbližší kurz: 15.07.2024 (zobraziť ostatné termíny)
Cena kurzu: od 240 € (zobraziť ceny kurzu)

Prihlásiť sa na kurz

Obsahová náplň SU Podium kurz:

 

Kurz je zameraný na praktické použitie osvetlenia a tvorbu scén. Preberá sa tvorba základných materiálov ako i globálneho osvetlenia v scénach. Počas  školenia si každý z účastníkov podľa pokynov školiteľa nastaví vzorovú scénu na nasvietenie interéru, exteriéru ako i individuálneho interiérového prvku.  Tieto nastavenia sa naučí archivovať a aplikovať pri podobných typoch scén. Čím zefektívni svoju prácu.

 

SU Podium SketchUp galéria

Prezentačné video si môžete pozrieť tu. Galériu vizualizácii z 3D modelov si môžete pozrieť tu.