Graphisoft ArchiCAD začiatočníci

Graphisoft ArchiCAD začiatočníci. Graphisoft ArchiCAD začiatočníci kurz a školenie. Graphisoft ArchiCAD začiatočníci kurz.

Graphisoft ArchiCAD začiatočníci

 

Graphisoft ArchiCAD začiatočníci – Program uchováva všetky informácie o budove v jednej databáze, ktorá je de facto virtuálnou budovou. Zmeny, ktoré sa vykonajú v jednom dokumente, sa automaticky prejavia aj v ostatných. Pri práci s ArchiCAD-om simuluje projektant vytváranie reálnej stavby, všetky ostatné dokumenty, potrebné ako výstup, program generuje automaticky. Program umožňuje prechádzať modelom v reálnom čase, čo je dôležité najmä pre klientov; na modeli a 2D výkresoch sa dá pracovať súbežne, pričom existuje interaktívne prepojenie. Existuje rad doplnkových programov, ktoré uľahčujú prácu s ArchiCAD-om, navyše, mnohí známi výrobcovia ponúkajú svoj sortiment bezplatne vo forme objektov pre ArchiCAD – napríklad Heluz, Prefa Brno, Nábytek Exner, OfficePro, Schiedel, Velux a ďalší.

Najbližší kurz: 15.07.2024 (zobraziť ostatné termíny)
Cena kurzu: od 240 € (zobraziť ceny kurzu)

Prihlásiť sa na kurz

Obsahová náplň Graphisoft ArchiCAD začiatočníci:

 

Absolvent sa zoznámi s prostredím programu a naučí sa využívať najčastejšie používané nástroje a funkcie. Na praktických príkladoch si preverí využívanie týchto nástrojov pre tvorbu vlastných projektov. Naučí sa ako svoje projekty prezentovať v digitálnych i printových médiách. Cieľom je pripraviť absolventov aby boli schopný pomocou nástrojov ArchiCAD-u spracovať štúdiu rodinného, bytového domu, atď. Taktiež budú vedieť vytvárať jednoduché animácie a dynamické prezentácie svojich projektov.

 

Graphisoft ArchiCAD galéria

 

Prezentačné video si môžete pozrieť tu. Ak by ste mali záujem pozrieť si vizualizácie, kliknite sem.