Softvér pre vizualizáciu a fotorealistickú vizualizáciu - Academy X

pre vizualizáciu

 

ChaosGroup V-Ray pre Rhino

ChaosGroup V-Ray Rhino (McNeel Rhinoceros) ponúka profesionálom a robustné a spoľahlivé riešenie, ktoré vytvára vizualizácie tej najvyššej kvality s maximálnou mierou realizmu. ChaosGroup V-Ray Rhino: Software ChaosGroup V-Ray Rhino. Vizualizačný program ChaosGroup V-Ray Rhino.

Viac o ChaosGroup V-Ray pre Rhino

 

ChaosGroup V-Ray pre Revit

ChaosGroup V-Ray pre Revit je renderovací plug-in navrhnutý špecificky pre architektov a špecialistov, ktorý sa zameriavajú na vizualizácie. Jednoduché používateľské rozhranie a intuitívne ovládanie vytvára z produktu V-Ray pre Revit veľmi užívateľsky prívetivý render dovoľujúci vytvárať vysoko realistické výstupy z aplikácie Autodesk Revit.

Viac o ChaosGroup V-Ray pre Revit

<
 

SU Podium pre SketchUp

SU Podium SketchUp je foto-realistický plug-in do aplikácie SketchUp určený pre prepočet osvetlenia v scéne. SU Podium SketchUp využíva pokročilé technológie prepočtu osvetlenia, ale drží sa zámeru vytvoriť produkt rovnako intuitívny ako samotný SketchUp.

Viac o SU Podium pre SketchUp

 

PRE ŠKOLY PONÚKAME ŠPECIÁLNE CENY PRODUKTOV

V prípade že ste na našich stránkach nenašli softvérové alebo hardvérové riešenie o ktoré máte záujem, neváhajte nás kontaktovať. Pevne veríme, že naši špecialisti v oblasti 2D a 3D gafiky, sú schopný zaistiť riešenie Vašich požiadaviek.