Maxon Cinema 4D začiatočníci

Maxon Cinema 4D začiatočníci. Maxon Cinema 4D začiatočníci kurz a školenie. Maxon Cinema 4D začiatočníci kurz. Maxon Cinema 4D začiatočníci školenie.

Maxon Cinema 4D začiatočníci

 

Maxon Cinema 4D začiatočníci je úvodný kurz do programu. V podobe Cinemy 4D od firmy Maxon prichádzajú do oblasti 3D grafiky nová generácia programov. Výborné modelovacie nástroje, fascinujúce animačné schopnosti a špičkový rendering Vám umožní previesť svoje predstavy do reality. Nech sa rozhodnete tvoriť dizajnérske, technické či architektonické vizualizácie, 3D grafiku pre tisk, multimediálnej animácie alebo špeciálne filmové efekty, môžete to so Cinemou 4D dokázať. Nová Cinema 4D je naviac postavená na kompletne modulárnej architektúre, takže si môžete kúpiť len to, čo najviac potrebujete pre svoju prácu.

Najbližší kurz: 15.04.2024 (zobraziť ostatné termíny)
Cena kurzu: od 240 € (zobraziť ceny kurzu)

Prihlásiť sa na kurz

Obsahová náplň Maxon Cinema 4D začiatočníci:

 

Absolventi kurzu sa naučia používať nástroje na ovládanie pracovného prostredia. Podrobne sa vysvetlia optimálne postupy pre import, export modelov z  programov ako Nemetschek, Archicad, Rhinoceros, Aurocad, … . Kompletné pracovné postupy tvorby 3D projektov. Ukážeme Vám ako priraďovať objektom realistické materiály a textúry, ako využívať rôzne zdroje osvetlenia a možnosti renderovania.

 

Maxon Cinema 4D galéria

Prezentačné video si môžete pozrieť tu. Galériu vizualizácii z 3D modelov si môžete pozrieť tu.