Autodesk Revit pokročilí

Autodesk Revit pokročilí. Autodesk Revit pokročilí - kurz a školenie. Autodesk Revit pokročilí kurz. Autodesk Revit pokročilí školenie.

Autodesk Revit pokročilí

 

Autodesk Revit pokročilí – Program Autodesk Revit bol vytvorený po viac ako 20 ročných skúsenostiach s potrebami stavbárov a architektov. Jeho koncept preto presne vystihuje postupy, ktoré na stavbe prebiehajú. To umožňuje technológiu  BIM, na ktorej koncepte je založený,  využiť s maximálnou efektivitou. Sprevádza Vás od vytvorenia dizajnového návrhu budovy (v prostredí objemového navrhovania) cez tvorbu technickej dokumentácie až po tvorbu export marketingových vizualizácií. Toto všetko viete vytvoriť priamo z pracovného modelu objektu.

Najbližší kurz: 17.06.2024 (zobraziť ostatné termíny)
Cena kurzu: od 240 € (zobraziť ceny kurzu)

Prihlásiť sa na kurz

Obsahová náplň Autodesk Revit začiatočníci:

 

Absolvent sa naučí v programe Autodesk Revit tvoriť a efektívnymi spôsobmi editovať schodiská rodiny okná, dvere, atď.. Ovládať funkcie a techniky vytvárania ľubovolných zalomených pohľadov, rezov, axonometrií prehĺbia sa poznatky potrebné na tvorbu dokumentácie pre Stavebné povolenie alebo Realizačný projekt. Oboznámi sa s teoretickými a praktickými princípmi úpravy modelovania jednotlivých prvkov tak aby spĺňali princípy BIM a zároveň aby projekt nadmerne nezaťažoval hardvér a teda zbytočne nespomaľoval prácu.

 

Autodesk Revit galéria