Trimble SketchUp

Trimble SketchUp

Trimble SketchUp

 

Trimble SketchUp Pro je momentálne jedným z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich modelovacích, vizualizačných a projekčných nástrojov na trhu. Program si získal milióny užívateľov po celom svete svojím intuitívnym ovládaním. Už po pár lekciách budete schopní v ňom samostatne pracovať, bez nutnosti pamätať si množstvo príkazov a klávesových skratiek. Uplatnenie si tento program nájde v architektúre, dizajne, stavebníctve, strojárstve ako aj iných oblastiach.

„SketchUp je najlepší (a najinovatívnejší) nástroj dostupný každému pre tvorbu čohokoľvek v 3D od čajových šálok po mrakodrapy“

McCall & Associates

 

Kúpiť

Trimble SketchUp popis

 

Novinky verzie SketchUp 2022

Aktuálna verzia SketchUp 2022 prináša množstvo vylepšení pre efektívnejšie a rýchlejšie 3D modelovanie vašich projektov interiérov, rodinných a bytových domov ako aj objektov priemyselného dizajnu.

Medzi najväčšie novinky patria: nový nástroj na výber Lasso Select, Stamp Copy pre intuitívne kopírovanie objektov, Tag Tool pre zrýchlenie organizácie modelu, Tangent Inference Lock pre uzamknutie tangencie oblúka a veľa ďalších praktických noviniek.

Vymodelujte si čokoľvek, čo vás napadne

Navrhnite si zariadenie do vašej obývacej izby. Vymyslite si nový nábytok. Vytvorte mesto a vložte ho do Google Earth. Nie je nič, čo by ste s SketchUp nedokázali.

Modelovanie v SketchUp-e je zábava

Výkonný softvér nemusí byť zložitý a náročný na zvládnutie. Tajomstvo je v intuitívnych nástrojoch, ktoré pracujú tak ako si myslíte, že by mali. S týmto súhlasia milióny ľudí na celom svete používajúci tento program každodenne.

Nahrajte si 3D objekty pre vaše projekty zdarma

Navrhujete interiér a potrebujete rýchlo napr. vázu s kvetmi na stôl? Robíte námestie a chýbajú vám stromy a autá? Nemusíte ich pracne modelovať, v Trimble SketchUp si ich nahráte priamo z obrovskej online knižnice nazývanej Warehouse. V tejto knižnici sa nachádza momentálne niekoľko miliónov voľne stiahnuteľných modelov a ďalšie pribúdajú každú sekundu od užívateľov SketchUp z celého sveta.

3dwarehouse.sketchup.com

Trimble SketchUp galéria


 

 

Podobné články

Maxon Cinema 4D – modelovanie, vizualizácia, animácia

Práve pre vás je MAXON CINEMA 4D, ktorého intuitívne prostredie sa naučíte ovládať za krátky čas. Navyše si môžete vybrať z množstva modulov a vytvoriť si program šitý na mieru vašej profesii. Či ste architekt, dizajnér, pracujete v oblasti TV produkcie, multimédií CINEMA 4D je tou správnou voľbou.

viac o programe Maxon Cinema 4D