SolidWorks začiatočníci

SolidWorks začiatočníci

SolidWorks začiatočníci

 

SolidWorks začiatočníci. SolidWorks je najúspešnejší strojárenský 3D CAD. Parametrický 3D modelár SolidWorks ponúka výkonné objemové i plošné modelovanie, SolidWorks začiatočníci – SolidWorks je v súčasnej dobe najúspešnejší strojárenský 3D CAD systém na slovenskom a českom trhu, čo dokazuje taktiež každoročný nárast počtu predaných licencií. Ako parametrický 3D modelár Vám SolidWorks ponúka výkonné objemové i plošné modelovanie, vertikálne nástroje pre plechové diely, zvarence a formy, prácu s neobmedzene rozsiahlymi zostavami a automatické generovanie výrobných výkresov.

Najbližší kurz: 15.07.2024 (zobraziť ostatné termíny)
Cena kurzu: od 480 € (zobraziť ceny kurzu)

Prihlásiť sa na kurz

 
 

Obsahová náplň kurzu SolidWorks – začiatočníci:

 

Absolvent sa oboznámi s koncepciou a spôsobom fungovania, naučí sa ovládať funkcie a techniky práce v programe. Získa prehľad o používaní nástrojov SolidWorks. Oboznámi sa s princípmi vytvárania trojrozmerných, ale i plošných modelov, jednoduchých ale i tvarovo náročných súčastí, naučí sa efektívne tvoriť návrhy kabeláži, potrubí a pod. V závere kurzu zvládne prácu s nástrojmi na kontrolu návrhov.

 

SolidWorks galéria

 

 

 
 

Podobné články

SU Podium pre SketchUp – kurz a školenie

SU Podium pre SketchUp – Je profesionálny render pre vizualizáciu. Vytvára fotorealistické zobrazenia interiérov, exteriérov, dizajnérskych návrhov. SU-podium je plne integrovaný do programu SketchUp formou rendering modulu, takže jeho použitie je veľmi podobné ostatným funkciám danej aplikácie.

Viac o SU Podium pre SketchUp