McNeel Rhinoceros začiatočníci

McNeel Rhinoceros začiatočníci. McNeel Rhinoceros začiatočníci kurz a školenie. McNeel Rhinoceros začiatočníci kurz. McNeel Rhinoceros začiatočníci školenie

McNeel Rhinoceros začiatočníci

 

McNeel Rhinoceros začiatočníci – Hľadáte hardvérovo nenáročný, intuitívny program na spracovanie vašich 3D návrhov? Chceli by ste pracovať s organicky tvarovanými plochami? Chýba Vám možnosť vytvoriť z vášho návrhu 2D dokumentáciu a fotorealistické vizualizácie zároveň? Potrebujete program s podporou 3D scanovania, ako aj rapid prototypingu? Práve pre Vás je určený program McNeel Rhinoceros a náš kurz a školenie na jeho zvládnutie. Na Rhinoceros existuje množstvo pluginov, ktoré Vám ponúkame.

Najbližší kurz: 15.07.2024 (zobraziť ostatné termíny)
Cena kurzu: od 240 € (zobraziť ceny kurzu)

Prihlásiť sa na kurz

Obsahová náplň McNeel Rhinoceros začiatočníci:

 

Absolvent sa naučí ovládať funkcie a techniky práce v programe. Oboznámi sa s teoretickými a praktickými princípmi vytvárania plôch ale i hmôt telies. Naučí sa popisovať, kótovať svoje návrhy, upravovať, mapovať textúry . V závere kurzu / školenia zvládne prácu s internými ako i externými pluginmi na rendering. Konečným výstupom bude tlač 2D dokumentácie ako i export 3D modelov s možnosťou prehliadania na internete alebo priamo v systéme Windows.

 

McNeel Rhinoceros galéria

 

Prezentačné video si môžete pozrieť tu. Galériu vizualizácii z 3D modelov si môžete pozrieť tu.