V-Ray pre SketchUp

ChaosGroup V-Ray kurz

Naučte sa vytvárať profesionálne vyzerajúce vizualizácie interiérov, rodinných a bytových domov, ako aj objektov priemyselného dizajnu priamo v prostredí programu Trimble SketchUp. S pomocou silného nástroja V-Ray pre SketchUp máte v rukách silný nástroj pre tvorbu fotorealistických vizualizácií.

Kúpiť

ChaosGroup V-Ray pre SketchUp popis

 
V-Ray pre SketchUp je 3D vizualizačný softvér, ktorý kombinuje vykresľovanie v reálnom čase a fotorealistické vykresľovanie – to všetko priamo v prostredí SketchUpu. Program je vhodný pre začiatočníkov aj pre profesionálov, Chaos® V-Ray má všetky nástroje, ktoré potrebujete na vizualizáciu svojich projektov v SketchUpe od začiatku do konca.
 

Pozrite si svoje návrhy v reálnom čase

 
Prezeranie návrhov Sketchup v reálnom čase nebolo nikdy jednoduchšie. S V-Ray Vision môžete vizualizovať svoje návrhy v reálnom čase počas práce v aplikácii SketchUp. Pohybujte sa po svojom modeli, aplikujte materiály, nastavuje svetlá a kamery – to všetko v živom zobrazení vašej scény v reálnom čase.
 

Vizualizácie tak reálne ako je to len možné

 
S realistickými svetlami, kamerami a materiálmi je rendering pomocou V-Ray taký skutočný, ako len môže byť. Pri každom projekte môžete presne vidieť, ako bude vyzerať. Je to tak blízko, ako sa môžete dostať k skutočnej veci, skôr než bude postavená.
 

Vdýchnite vašim scénam život

 
Využite našu vybranú kolekciu dizajnových prvkov – vrátane vysokokvalitných modelov nábytku, doplnkov, vegetácie a ľudí – a zrealizujte svoj projekt len niekoľkými kliknutiami. Úplne nový katalóg modelov Chaos Cosmos vám umožňuje jednoducho umiestniť 3D obsah pripravený na vykreslenie priamo vo vašej scéne v SketchUpe.
 

V-Ray pre SketchUp galéria