CorelDRAW Graphics Suite

Balík programov Corel Draw Graphics Suite predstavuje sadu komplexných nástrojov pre prácu ako s vektorovou, tak aj bitmapovou grafikou pre profesionálne nasadenie aj amatérsku kreatívnu tvorbu. Výhodou je priaznivá cena tohto balíka, ako aj neskorších upgradov. Spolu s balíkom získate vo vybraných distribúciách aj doplnkový obsah (kliparty, fonty, šablóny a pod.).

Viac o CorelDRAW

Softvér pre 2D grafiku a CAD
 

Zoner Photo Studio

Zoner Photo Studio spracováva vašu plnú fotografií podľa pracovného postupu, od importu až po publikovanie. Amatéri nie sú zaplavení, a pokročilí používatelia nájdu to, čo potrebujú. Nemusíte používať tisíce grafických funkcií v ceste pri spracovaní fotografií. Zoner Photo Studio je prispôsobený špeciálne pre potreby fotografa.

Viac o Zoner Photo Studio pre firmy
Viac o Zoner Photo Studio pre školy
Viac o Zoner Photo Studio pre domácnosť

Softvér pre 2D grafiku a CAD
 

ZWCAD ako alternatíva AutoCADu

Uznávaný CAD expert Ralph Grabowski nedávno recenzoval ZWCAD+ a porovnával jeho kompatibilitu s AutoCADom, pričom sa zameral na ovládacie rozhranie, príkazy, funkcie, kreslenie a “kustomizáciu”. “Vykonával som jednoduché editačné funkcie, ako posun a vymazanie, zmenu farby alebo hladiny a tlač” Ralph Grabowski je senior editor v upFront.eZine Publishing, Ltd. a je taktiež autorom viac ako 140 kníh a stoviek článkov v časopise o počítačovo orientovanom dizajne.

Viac o ZWCAD

Softvér pre 2D grafiku a CAD