Autorizovaný reseller pre Adobe

Sme autorizovaný reseller pre všetky produkty Adobe CC v oblastiach:

– komerčných firiem (COM),
– štátnych inštitúcií (GOV),
školstva (EDU),

Adobe CC

Navyše máme certifikovanú špecializáciu CLP reseller pre oblasť školstva (Education)

Sme tak plne oprávnený poskytovať predaj produktov ak z oblasti CLP a VIP pre školstvo. Vďaka tomu má škola výhodu pri nákupe so zľavou.

Adobe CC

Stránky výrobcu s uvedením predajcu Adobe CC

 

Audio a video

Adobe After Effects CC

Produkty Adobe After Effects, umožňujú vytváranie pohyblivej grafiky. Je možné využiť aj vizuálne efekty na profesionálnej úrovni. Či už pracujete pre vysielanie, film alebo vytvárate obsah určený na prezentáciu online, aplikácie Adobe After Effects CC Vám umožňujú vytvárať pôsobivú pohyblivú grafiku a filmové vizuálne efekty. Nová verzia CC prináša najmä rýchlejšie vytváranie vizuálnych efektov s celkovou výkonnosťou cache. Táto nová verzia optimalizuje a udržiava svoje náhľady. Môžete  urýchliť prácu na aktualizovanie. Zvýšte svoju kreativitu s novým 3D enginom pre textové a tvarové lišty, 3D kamery Trackeru a variabilnou šírkou masky ​​povrazcov.

Adobe Audition

Profesionálne nahrávanie, miešanie, úpravy a mastering zvuku. Zoznámte sa so svojím osobným nahrávacím štúdiom – aplikácie Adobe Audition. Produkty Adobe CC ako Adobe Audition Vám umožní nahrávať, miešať, upravovať a masterovať zvuk rýchlejšie a s väčšími možnosťami ovládania, ako ste boli zvyknutí. Môžete komponovať hudbu, nahrávať zmiešať projekty, produkovať rozhlasové záznamy, čistiť produkčné zvuk pre film alebo navrhovať zvuk pre videohry. Prispôsobivé a výkonné nástroje v aplikácii Adobe Audition 3 sú presne to, čo potrebujete pre svoju prácu. Zdokonalené úpravy viac stôp, nové efekty, vylepšené nástroje pre znižovanie šumu a fázové korekcia a podporavirtuálnych nástrojov VSTi – to je len niekoľko nových funkcií aplikácie Adobe Audition, ktoré ponúkajú vynikajúci výkon, ovládanie, produktivitu a flexibilitu pre všetky zvukové projekty.

Adobe Bridge CC

Je výkonný správca médií s jednoduchým ovládaním. Určený je pre vizuálne orientovaných užívateľov. Umožňuje im jednoducho usporiadať, prechádzať, vyhľadávať a prezerať všetky tvorivé prostriedky. Program Bridge, ktorý je dostupný vo všetkých šiestich verziách programu Creative Cloud a vo väčšine profesionálnych kreatívnych aplikáciách spoločnosti Adobe, poskytuje centralizovaný prístup k projektovým súborom, a globálnym nastavením. Rovnako poskytuje aj používanie značiek XMP v metadátach a vyhľadávacie funkcie.

 

Web a e-learning II.

Adobe Contribute

Adobe Contribute CC dovoľuje publikovať informácie na webe naozaj každému.Predstavuje výkonný nástroj, ktorý zlučuje možnosti vytvárania, kontroly a publikovanie v ľahko použiteľnom HTML editora WYSIWYG. Zvýšte produktivitu publikovania na webe. Súčasne zjednodušte úlohy spojené s kontrolou a schvaľovaním. Nemusíte byť webdesignerom, programátorom ani správcom siete. Stačí, keď viete pracovať s textovým editorom. Jedným kliknutím otvorte existujúcu stránku z vášho firemného webu, pripíšete do nej text a vložíte tabuľku. Ďalším kliknutím ju nahráte späť na web alebo pošlite na kontrolu vášmu nadriadenému.

Adobe Dreamweaver CC

Návrh, vývoj a správa webových lokalít. Aplikácie vyhovujúcich súčasným štandardom Softvér Adobe Dreamweaver patrí medzi celosvetovo najpopulárnejšie programy pre profesionálnu tvorbu a úpravu webových stránok a aplikácií. Ponúka podporu najnovších štandardov, bezkonkurenčnú kombináciu nástrojov a funkcií pre návrh webových stránok, vývoj dynamických aplikácií aj priamu prácu s kódom. Umožňuje návrhárom a vývojárom spoľahlivo vytvárať weby, ktoré vyhovujú súčasným štandardom. Navrhujte vizuálne, alebo priamo písaním kódu. Môžete vyvíjať stránky so systémami pre správu obsahu a vďaka integrácii s novou službou Adobe BrowserLab,ktorá je súčasťou online služieb Adobe CC Live, môžete presne testovať kompatibilitu s prehliadačmi. Nová verzia CC prináša integrovanú podporu CMS, kompletne prepracovanú kontrolu CSS štýlov, či prepojenie so službou Browser Lab pre optimalizáciu pre najrôznejšie webové prehliadače.

 

Multimedia a aplikácie

Adobe Flash Builder

Tvorba pútavých internetových aplikácií s bohatým obsahom pre viac platforiem. Adobe FLASH BUILDER je vysoko produktívna, bezplatné prostredí s otvoreným zdrojovým kódom pre tvorbu pôsobivých webových aplikácií, ktoré možno konzistentne prezerať v rôznych prehliadačoch, počítačoch a operačných systémoch pomocou programov Adobe Flash Player a Adobe AIR. Aplikácie Flex je možné vytvárať pomocou samotného prostredia Flex, ale softvér Flash Builder (predtým Adobe FlexBuilder) umožňuje vývoj urýchliť pomocou rôznych funkcií, napríklad inteligentného kódovania, interaktívneho ladenia s krokovaním a vizuálnym návrhom rozloženia používateľského rozhrania.

Adobe Flash Professional CC

Adobe Flash sa stal svetovým štandardom pre tvorbu interaktívnych multimediálnych aplikácií pre web, stolné počítače a mobilné zariadenia, vytváranie a poskytovanie bohatého interaktívneho obsahu. Je štandardom v odbore vytvárania interaktívneho obsahu a virtuálnych prvkov, ktoré budú konzistentne prezentované na osobných počítačoch, mobilných zariadeniach aj displejoch všetkých veľkostí a každého rozlíšenia. Prostredníctvom tejto technológie môžete vytvárať fascinujúce internetové prezentácie, pútavé reklamné kampane,obchodné a výukové aplikácie, on-line hry alebo interaktívne video. Nová verzia ponúka úplne nový textový modul pre plnú kontrolu na svojim textom, panel Fragmenty kódu, nástroje dekoratívneho kreslenia, oživenie nástroja Kosť, a mnoho ďalšieho.

Adobe FrameMaker

Tvorba a publikovanie technickej dokumentácie. Softvér Adobe FrameMaker predstavuje výkonné riešenie pre tvorbu a publikovanie, ktoré je určené pracovníkom v oblasti technickej komunikácie. Využite výhody intuitivnějšího používateľského rozhrania, zjednotených pracovných postupov a prostredie pre tvorbu založeného na šablónach, a tým si zjednodušte poskytovanie obsahu a zaistite súlad s organizačnými požiadavky na konzistenciu a podporu značky. Využite výhody intuitívneho užívateľského rozhrania, zjednotených pracovných postupov a prostredie pre tvorbu založeného na šablónach, a tým si zjednodušte poskytovanie obsahu a zaistite súlad s organizačnými požiadavky na konzistenciu a podporu značky.

 

Vektor, tlač a produkcia

Adobe Illustrator CC

Adobe Illustrator patrí medzi celosvetovo najpopulárnejšie nástroje pre prácu s vektorovou grafikou. Aplikácia, ktorú používajú profesionáli v oblasti návrhov po celom svete, poskytuje presnosť a výkon v podobe prepracovaných kresliacich nástrojov, výrazných prirodzených štetcov, radu časovo úsporných prvkov a integrácia s online službami Adobe CC Live. Digitálne kresba, koláže, návrhy logotypov, tvorba letákov – to všetko je pre Illustratorhračkou. Priame prepojenie s programom Adobe Flash Professional rozširuje možnosti využitia aj na oblasť prípravy grafiky pre interaktívne webové aplikácie. Nový Illustrator CC prináša mnoho noviniek, z tých najzaujímavejších kresbu v lineárnej perspektíve, prekrásne ťahy, nové nástroje pre tvorbu tvarov, štetce so štetinami.

Adobe InDesign CC

Navrhujte profesionálny rozvrhnutie pre tlač a digitálne publikovanie. InDesign CC je vynikajúcim produktom pre tvorbu komplexných tlačených alebo elektronických dokumentov. Zaisťuje presné riadenie typografie a zabudovaných tvorivých nástrojov pre navrhovanie,kontrolu pred výstupom a publikovanie dokumentov pre tlač, web a mobilné zariadenia. Prostredníctvom precíznych nástrojov môžete plne kontrolovať rozmiestnenie rôznych objektov na stránke a aplikovať na ne rôzne efekty. Ponúka do rozvrhnutie stránok vkladanie interaktívnych prvkov, animácie, video alebo zvuku. Samozrejmosťou je spoľahlivý výstup, široké možnosti exportu dát a prepojenie s ďalšími programami Adobe. Nový Adobe InDesign CC rúca hranice medzi publikovaním pre tlač a on-line médiá. Teraz môžete priamo v InDesignu vytvárať interaktívne on-line dokumenty.

Adobe OnLocation CC

Ako produkt Adobe CC poskytuje lepšie a rýchlejšie filmovanie s využitím výkonných produkčných nástrojov Adobe OnLocation CC ponúka spolu s Adobe Premiere Pro výkonné riešenie pre priame nahrávanie na disk a monitorovanie na počítači, pre systémy Windows a Mac OS s procesormi Intel.

 

Photoshop rodina

Adobe Photoshop CC Extended

Adobe Photoshop CC Extended predstavuje špičkové riešenia pre pokročilú digitálnu grafiku, ktorá poskytuje všetky možnosti úprav a kompozícií aplikácie Photoshop CC a navyše prelomové nástroje, ktoré umožňujú vytvárať a upravovať 3D a pohyblivý obsah. Verzia Extended ponúka funkcie pre prácu s 3D objektmi, pohyblivým obsahom a rozšírenú analýzu obrazu. Prelomové 3D maľovanie a možnosti tvorby kompozícií umožňujú prácu s 3D modelmi tak ľahko a výkonne, ako s 2D obrazmi.

Adobe Photoshop CC

Adobe Photoshop ako produkt Adobe CC je považovaný na svetový štandard v oblasti spracovania digitálnej grafiky. Tento neuveriteľne robustný, ale zároveň ľahko ovládateľný program ponúka všetkým grafikom a dizajnérom neuveriteľné množstvo nástrojov na tvorbu a úpravu bitmapovej grafiky. Jediným limitom je vaša kreativita. Verzia Photoshop CC novo definuje prácu s digitálnymi obrazmi pomocou nových fotografických nástrojov a prelomových funkcií pre výber zložitých obrazov, realistické maľovanie a inteligentné retušovanie. Využije podporu 64bitové technológie v rôznych platformách a širokú škálu vylepšenia pracovných postupov. Prináša nové nedeštruktívne filtre, pokročilé kompozičné nástroje, možnosť spracovania 32 bitovéHDR grafiky a ďalšie.

 

Komplexné riešenia

Adobe RoboHelp

Jednoduché vytváranie profesionálnych systémov pomocníka a znalostných báz Softvér Adobe RoboHelp je profesionálny nástroj pre tvorbu určený k vývoju systémov pomocníka, e-learningového obsahu, znalostných báz a zásad a postupov. Jeho pokročilé možnosti úprav a rozvrhnutie umožňujú vytvárať pútavý interaktívny obsah a tento obsah publikovať do viacerých rôznych kanálov, dokonca aj ako aplikáciu prostredia Adobe AIR ™. Tým poskytuje ucelený užívateľský zážitok online aj offline.

Adobe Soundbooth CC / Adobe Audition CC

Softvér Adobe Soundbooth / Adobe Audition CC uľahčuje vytváranie a úpravy zvuku všetkých Vašich výtvorov. Funkcie založené na úlohách a úzke prepojenie s ďalšími aplikáciami spoločnosti Adobe umožňujú úplné tvorivé ovládanie úprav zvuku a vykonávanie úloh súvisiacich so zvukom. Poskytuje návrhárom webových stránok, editorom videa a ďalším tvorivým pracovníkom nástroje pre vytváranie a zdokonaľovanie zvuku, úpravy hudby, pridávanie zvukových efektov a mnoho ďalších funkcií.

Adobe Technical Communication Cloud

Kolekcia Adobe e-Learning Cloud predstavuje kompletné riešenie zakladania, správy a publikovanie technickej dokumentácie, systémov pomocníka, znalostných báz a školenia. Obsah stačí vytvoriť raz a potom ho môžete publikovať do viacerých kanálov,vrátane dynamických knižníc Adobe AIR ™. Využite výhody výkonných možností spracovania obrazov v aplikácii Adobe Photoshop  CC a pracovných postupov recenzií PDF v aplikácii Adobe Acrobat Pro Extended. ADOBE FRAMEMAKER, ADOBE ROBOHELP, ADOBE CAPTIVATE, ADOBE PHOTOSHOP CC.