Zoner Photo Studio pre školy a neziskové organizácie- Academy X

Zoner Photo Studio pre školy
Licencie pre školy a univerzity za výhodné ceny

Využite našu ponuku špeciálnych EDU licencií Zoner Photo Studio pre školy. Vďaka našim skúsenostiam s predajom EDU licencií poznáme potreby a požiadavky škôl. Dokážeme poradiť, navrhnúť najvýhodnejšie riešenie, zaškoliť užívateľov i realizovať komplexné projekty.

Viac informácií o cenách týchto licencí, ako aj o podmienkach ich získania na požiadanie.

Kto má nárok na EDU licenciu Zoner Photo Studio? Zoner Photo Studio pre školy

EDU licencie si môžu zakúpiť bez obmedzenia verejné aj súkromné základné, stredné a vyššie odborné školy, ďalej domy detí a mládeže, ľudové školy umenia, centrá voľného času a ďalšie výchovné a vzdelávacie organizácie zapísané v Registri škôl a školských zariadení v SR. Vysoké školy môžu túto ponuku uplatniť v danom rozsahu vždy iba pre jednu konkrétnu učebňu alebo laboratórium.

V prípade záujmu o licencie pre iné použitie nás kontaktujte.

Ceny školských EDU licencií

[table "0" not found /]

krabicové balenie Zoner Photo Studio** + 12,-€

* Stupeň pre účely upgrade sa rozumie každý krok v súčte povýšení generácií vývojových verzií (napr. 13 > 14 = 1 stupeň), povýšenie edícií (Home > PRO) alebo rozsahu multilicencie (15 PC > neobmedzená).

** Krabicové balenie Zoner Photo Studio obsahuje: DVD obal, inštalačné CD Zoner Photo Studio 14 a 3D okuliare

Referencie

Naša spoločnosť sa špecializuje na predaj a poradenstvo v oblasti EDU licencií pre školy, univerzity a vedecko-výskumné ústavy. Pozrite si naše referencie, tam nájdete viac informácii s ktorými vzdelávacími inštitúciami sme spolupracovali.

Referencie našej spoločnosti …

Literatúra a školenia

Na požiadanie vám doporučíme k programu vhodnú študijnú literatúru, prípadne môžete navštíviť špecializované kurzy priamo u nás.

Skúšobná verzia zdarma!

V prípade záujmu o vyskúšanie možností produktu pred kúpou vám odporúčame časovo obmedzenú trial verziu, ktorú nájdete na dolu uvedenej adrese. Pre jej stiahnutie je potrebná registrácia.

Please Login or Register to read the rest of this content.

Ak nevidíte adresu na stiahnutie, znamená to, že ste sa ešte neregistrovali, prípadne nie ste prihlásený. Prosím urobte tak a budete mať neobmedzený prístup ku skúšobným verziám zdarma.

Absolvujte s nami školenie

Viac informácii nájdete tu …

PRE ŠKOLY PONÚKAME ŠPECIÁLNE CENY PRODUKTOV

V prípade že ste na našich stránkach nenašli softvérové alebo hardvérové riešenie o ktoré máte záujem, neváhajte nás kontaktovať. Pevne veríme, že naši špecialisti v oblasti 2D a 3D gafiky, sú schopný zaistiť riešenie Vašich požiadaviek.