Autodesk AutoCAD LT (Limited) - 2D CAD predaj - Academy X

 

Autodesk AutoCAD LT

autodes_autocad lt

Autodesk AutoCAD LT

 

 Autodesk AutoCAD LT zjednodušuje každodennú prácu profesionálnym návrhárom, ktorí vyžadujú plnú kompatibilitu s natívnym formátom DWG™ bez 3D funkcií, pokročilých možností prispôsobenia a sieťového licencovania.

Vo verzii Autodesk AutoCAD LT sleduje Autodesk jediný cieľ, zvýšenie produktivity. Inovované funkcie znižujú riziko chýb a pokročilé užívateľské rozhranie s pásom kariet a novými ovládacími prvkami zjednodušujú navigáciu, umožňujú ľahko vyhľadávať príkazy a celkovo tak urýchľujú spracovanie úloh a pomáhajú dosiahnuť maximálnu produktivitu.

 

Kontaktujte nás

Autodesk AutoCAD LT popis

 

Program Autodesk AutoCAD LT predstavuje sadu komplexných nástrojov pre prácu ako s vektorovou, tak aj bitmapovou grafikou pre profesionálne nasadenie aj amatérsku kreatívnu tvorbu. Výhodou je priaznivá cena tohto balíka, ako aj neskorších upgradov. Spolu s balíkom získate vo vybraných distribúciách aj doplnkový obsah (kliparty, fonty, šablóny apod.). V prípade záujmu o vyskúšanie možností produktu pred kúpou vám odporúčame časovo obmedzenú trial verziu.

Už po pár lekciách budete schopní v ňom samostatne pracovať, bez nutnosti pamätať si množstvo príkazov a klávesových skratiek. Uplatnenie si tento program nájde v architektúre, dizajne, stavebníctve, strojárstve ako aj iných oblastiach.

 

Autodesk AutoCAD LT galéria

 

Prezentačné video si môžete pozrieť tu.

 

PRE ŠKOLY PONÚKAME ŠPECIÁLNE CENY PRODUKTOV

V prípade že ste na našich stránkach nenašli softvérové alebo hardvérové riešenie o ktoré máte záujem, neváhajte nás kontaktovať. Pevne veríme, že naši špecialisti v oblasti 2D a 3D gafiky, sú schopný zaistiť riešenie Vašich požiadaviek.