Zoner Photo Studio pre domácnosť a hobby

Zoner Photo Studio pre domácnosť a hobby

 

Zoner Photo Studio pre domácnosť a hobby Softvér pre komplexnú prácu s fotografiami – Zoner Photo Studio je softvér pre pohodlné roztriedenie, upravovanie a zdieľanie vašich fotografií. Je tu pre každého, kto miluje fotografiu, od začiatočníkov po pokročilých.

Prečo používať Zoner Photo Studio?

  • all-in-one: stiahnutie, organizácia, úpravy, kreatívne nástroje, zdieľanie
  • šetríme váš čas hromadnými úpravami
  • intuitívne prostredie si ľahko osvojíte
  • pomáhame nováčikom bohatou výučbou
  • overené viac než miliónom používateľov
  • sme slovenská firma a hovoríme s vami po slovensky
  • udržiavame najlepší pomer „cena/výkon“

 

Kontaktujte nás

 

Zoner Photo Studio popis

 

Bezstarostné stiahnutie

Po pripojení fotoaparátu k Vášmu počítaču Zoner Photo Studio automaticky spozná nové fotografie a roztriedi ich do zložiek. Ak potrebujete skenovať obrázky, stiahnuť  ich z internetu alebo PDF súborov, Zoner Photo Studio Vám ušetrí čas i prácu.

Ľahké organizovanie

Mať prehľadný fotoarchív znamená mať starostlivo premenované a označené fotky. Nemáte na to čas? Zoner Photo Studio fotky hromadne premenuje, priradí GPS, popisky a kľúčové slová. Vždy pracuje s EXIF dátami. Používajte filtre, vyhľadávajte.

Automatické úpravy

Základné úpravy fotografie – orez, zarovnanie, odstránenie šumu, úprava expozície, posun farieb – rýchle, ihneď vidíte výsledok. Chcete ešte viac? Použite hromadný filter a Vaše fotky sa premenia ihneď v jednej dávke. Profíci ocenia jednoduché a rýchle spracovanie RAW formátov. Zaraďte svoje fotky do fronty a spracujte, až nebude potrebný výkon PC.

Kreatívne nástroje

Vytvoriť pôsobivú fotografiu dnes dokáže každý. Stačí obyčajný fotoaparát a panoráma, HDR či 3D fotografia je na svete za pár sekúnd. Nový nástroj ToneMapping urobí z Vašich fotiek umelecké dielo s pôsobivou atmosférou.

Neobmedzené zdieľanie

Pochváľte sa známym a pohodlne zdieľajte svoje fotky na Zonerame, Facebooku či Flickeri. Zoner Photo Studio vytvorí DVD prezentáciu, vytlačí z fotiek kalendár alebo ich odošle e-mailom. Zonerama – online miesto pre Vaše fotky, dostupné odkiaľkoľvek.

 

Zoner Photo Studio galéria