Corel Draw Graphics Suite

Corel Draw Graphics Suite

Corel Draw Graphics Suite

 

 Corel Draw Graphics Suite Balík programov predstavuje sadu komplexných nástrojov pre prácu ako s vektorovou, tak aj bitmapovou grafikou pre profesionálne nasadenie aj amatérsku kreatívnu tvorbu. Výhodou je priaznivá cena tohto balíka, ako aj neskorších upgradov. Spolu s balíkom získate vo vybraných distribúciách aj doplnkový obsah (kliparty, fonty, šablóny a pod.).
Grafický softvér pre tvorbu pútavej vizuálnej komunikácie
Postavte za svoje nápady silu sady Corel DRAW  Graphics Suite a vaše návrhy zažiaria na ľubovoľné médiu.
Tento univerzálny grafický softvér dokáže všetko, od vektorových ilustrácií, rozvrhnutia stránok a úprav fotografií až po prevod rastrov, webovú grafiku a animácie, to všetko v rámci jednej integrovanej sady. Táto sada navrhnutá pre profesionálov i začínajúcich návrhárov ponúka rýchle, intuitívne postupy, vysoko hodnotný digitálny obsah, špičkovú kompatibilitu súborov a grafické nástroje, ktoré vám umožnia viac, ako ste dúfali.

 

Kúpiť

Corel Draw Graphics Suite popis produktu

 

Tvorivosť a výkon idú v balíku Corel DRAW Graphics Suite ruka v ruke. Vďaka vyššej rýchlosti, presnejšie správe farieb, vylepšeným nástrojom pre vektorové ilustrácie a novým možnostiam webovej grafiky ide o nevyhnutný nástroj každého grafika. Profesionálne navrhnuté šablóny a výučbové materiály vám umožní rýchlo začať prácu. V nástroji Corel ® CONNECT zase môžete vyhľadať grafiku, písma a obrázky v počítači rýchlejšie než kedykoľvek predtým. Svoje výtvory môžete kdekoľvek upravovať a zdieľať vďaka rozšírenej kompatibilite súborov. Potom sa vám ponúka široké možnosti výstupu, od webových bannerov a animácií až po loga, vývesné štíty a ďalšie.

Viacúčelová profesionálna grafická sada

Všetko, čo potrebujete pre profesionálne grafické ilustrácie, rozvrhnutie stránok, prevod rastrov, úpravy fotografií, webovú grafiku a animáciu v jednej kompletnej sade integrovaných aplikácií, ktoré sa ľahko ovládajú aj používajú.

Jednoduché ovládanie a používanie

Jednoduché začatie práce a rýchle pochopenie integrovaných výukových nástrojov, užitočná výukové videá, vysvetlenie dizajnu od odborníkov a vizuálne bohatá online príručka. Súčasťou krabicovej verzie  je tlačená viazaná farebná príručka.

Cenný digitálny obsah

Prvýkrát v histórii môžete obohatiť svoje návrhy o viac ako 1000 profesionálnych písiem, vrátane písiem Helvetica ®, Garamond ® a FRUTIGER ®. Môžete tiež využiť digitálny obsah, napr prvotriedne kliparty, voľne použiteľné fotografie a šablóny vozidiel.

Presná kontrola a jednoduché zdieľanie

Výstup na širokú škálu médií, od charakteristických logotypov a značiek až po pútavé marketingové materiály, webovú grafiku, billboardy a potlače na automobily. Možnosti exportu umožňujú porovnanie formátov súborov pred vykonaním exportu, takže môžete optimalizovať nastavenia a zabezpečiť tak najvyššiu kvalitu súborov.

Špičková kompatibilita súborov

Vďaka špičkovej kompatibilite súborov môžete svoje výtvory kdekoľvek upravovať a zdieľať. Desiatky podporovaných formátov, vrátane formátov PDF, JPG, PNG, EPS, AI, TIFF, PSD a docx, umožňujú rýchly a ľahký import a export súborov.

 

Corel Draw Graphics Suite galéria

 

Prezentačné video si môžete pozrieť tu.

 

Podobné články

Corel Painter – digitálne umelecké štúdio

Corel Painter je ideálnym digitálnym umeleckým štúdiom pre každého, kto sa usiluje o rozšírenie vlastných medzí kreativity. Pracujte s najpokročilejšími dostupnými nástrojmi pre digitálne maľbu a klasické výtvarné techniky a vytvárajte diela podľa svojich predstáv.

Viac o Corel Painter

Corel Painter