Drevo

Textúry Arroway – Wood – Volume One

V tejto kolekcii nájdete veľkoformátové textúry 45 európskych drevín a ich jednotlivé variácie. K dispozícii máte 4 GB surových dát, ktoré sú spracované do podoby vysokokvalitných textúr. Každá drevina obsahuje tri sady textúr s rôznou veľkosťou plôch a rozlíšenia. Práve preto majú tieto textúry veľmi široký rozsah použitia.

Textúry Arroway

Textúry Arroway – Wood – Volume Two

Balíček obsahuje veľkoformátové textúry 33 exotických drevín (africké, austrálske a ázijské). Každá drevina obsahuje tri sady textúr s rôznou veľkosťou plôch a rozlíšenia, čo dodáva textúram široký rozsah použitia. K dispozícii máte 4 GB surových dát spracovaných do podoby vysokokvalitných textúr.

Textúry Arroway

Textúry Arroway – Wood Flooring – Volume One

Balíček obsahuje 50 profesionálnych textúr jednotlivých drevených podláh ako sú: podlahy pre súčasnú architektúru, moderné aj klasické parketové podlahy, rustikálne podlahové dosky, …

Textúry Arroway

 

Dlaždice a balíčky

Textúry Arroway – Tiles – Volume One

Kolekcia obsahuje 50 profesionálnych textúr obkladov a dlažieb vo veľmi vysokom rozlíšení. Každá textúra obsahuje diffuse, bump a specular mapu. Nájdete tu textúry fasád, podláh, hál, predsiení, terás a námestí.

Textúry Arroway

Arroway Textures – Edition One

Produkt pozostáva zo 102 vysokvalitných textúr s najvyšším rozlíšením až 60 megapixelov. Jednotlivé textúry obsahujú diffuse, bump a specular mapu. Vyberať môžete z kategórií: drevené dosky, tehlové steny, betón, kovové povrchy, omietky, dlaždice,…

Textúry Arroway

 

Viac informácií o produkte

 

Typ licencie: Elektronická
Operačný systém: Windows, MacOS

 

Ak si chcete zakúpiť textúry Arroway, neváhajte nás kontaktovať!