Zoner Photo Studio pre firmy

Zoner Photo Studio pre firmy

 

Zoner Photo Studio pre firmy Zoner Photo Studio Free je prvotriedny Windows softvér na spracovanie fotografií. Zoner Photo Studio spracováva vašu plnú fotografií podľa pracovného postupu, od importu až po publikovanie. Amatéri nie sú  zaplavení, a pokročilí používatelia nájdu to, čo potrebujú. Nemusíte  používať tisíce grafických funkcií v ceste pri spracovaní fotografií. Zoner Photo Studio je prispôsobený špeciálne pre potreby fotografa. Pozrite si fotografie, rovnako ako prechádzate svoje súbory, ale s fantastickými pridanými nástrojmi: rýchle vyhľadávanie, označovanie fotografií, kľúčové slová, hodnotenie hviezdičkami a GPS súradnice, a ďalšie. Rovnako ako doma … ale s komorníkom a slúžkou. Zoner Photo Studio je tu pre vaše PC alebo Android zariadenia, a môžete bezpečne dostať svoje galérie Zonerama kamkoľvek budete chcieť a kedykoľvek. Ak vám záleží na vašich fotkách, ste na správnom mieste.

 

Kontaktujte nás

 

Zoner Photo Studio popis

 

Multilicencie Zoner pre firmy a organizácie

Používanie programov na viacerých počítačoch pre iné ako domáce nekomerčné alebo vzdelávacie použitie je možné prostredníctvom zvýhodnených multilicencií, pre ktoré sú poskytované výrazné objemové zľavy. Výška zliav je odvodená od celkového rozsahu multilicencie. Multilicencie predstavujú taktiež administratívne zjednodušenie – všetky jednotlivé licencie sú pokryté jediným licenčným číslom, na ktoré sa vystaví používateľovi písomný certifikát.

Edície

Pre multilicencie okrem základnej edície PRO sú k dispozícii taktiež špeciálne edície OFFICE a BASIC, upravené pre typické použitie v administratíve a spracovaní fotodokumentácie.

 

Zoner Photo Studio galéria