CorelDRAW Graphics Suite X - Popis produktu - Academy X
 

Prehľad noviniek

Živé formátovanie textu

CorelDRAW Graphics Suite X prináša živé formátovanie textu, ktoré užívateľom umožňuje náhľad zvoleného formátovania pred jeho vlastným použitím v dokumente. Vďaka tejto funkcii môžu užívatelia ušetriť mnoho času náhľadom mnohých parametrov formátovania textu, ako je písmo, veľkosť fontu alebo zarovnanie. Vyhnúť sa tak nepodareným zmenám, ktoré sú typické pri experimentovaní s návrhom dokumentov.

Identifikácia fontu

CorelDRAW Graphics Suite X teraz obsahuje online službu identifikácia fontu WhatTheFont™, poskytovanú serverom MyFonts.com. Užívatelia ušetria značný čas vďaka rýchlej identifikácii písma použitého v bitmapových obrázkoch, kresbách alebo iných obrázkoch od klientov.

 

Vylepšenia

Integrácia s Windows Vista®

CorelDRAW Graphics Suite je jediná profesionálna sada grafického software certifikovaného pre Windows Vista®. CorelDRAW Graphics Suite X bol navrhnutý tak, aby využíval výhody Windows Vista, a zároveň ponúka všetko pohodlie užívateľom Windows® XP. CorelDRAW Graphics Suite X umožňuje využívať vyhľadávací systém Windows Vista® priamo z dialógových okien Otvoriť a Import. Dovoľuje tak užívateľom hľadať súbory podľa autora, predmetu, typu súboru, dát, kľúčových slov a ďalších vlastností súboru. Užívatelia môžu súborom pri ukladaní pridávať vlastné kľúčové slová, hodnotenia alebo ďalšie poznámky a lepšie tak organizovať svoje projekty.

Integrácia s CorelDRAW ConceptShare™

Nová služba CorelDRAW ConceptShare™, dostupná priamo z prostredia CorelDRAW Graphics Suite. Prináša významný nástroj pre spoluprácu online priamo do pracovných postupov užívateľov. Pomocou webového prostredia umožňuje CorelDRAW ConceptShare užívateľom v reálnom čase zdieľať ich návrhy a nápady s kolegami alebo klientmi. Užívateľ môže jednoducho vytvoriť niekoľko pracovných prostredí, poslať svoje návrhy a prizvať ostatných. Tak od nich získal spätnú väzbu alebo ich vlastné nápady, bez nutnosti posielať veľké súbory e-mailom.

Podpora formátov súborov

CorelDRAW Graphics Suite udržuje svoju pozíciu špičky na trhu v oblasti súborovej kompatibility novou podporou pre Microsoft® Office Publisher. Užívatelia môžu tiež očakávať bezproblémovú kompatibilitu so súbormi Microsoft Word 2007, Adobe Illustrator® Creative Suite® 3, Adobe Photoshop® CS3, PDF 1.7 (Adobe® Acrobat® 8), AutoCAD® DXF™ a AutoCAD® DWG™ a Corel Painter™ X. Vďaka čomu je výmena súborov s klientmi a kolegami ešte jednoduchšia.

 

Viac informácií o produkte

 

Balenie: Krabica
Operačný systém: Windows
Jazyk: Anglický
Typ produktu: plná licencia

 

Viac informácií o produkte CorelDRAW Graphics Suite X nájdete na stránke výrobcu.

PRE ŠKOLY PONÚKAME ŠPECIÁLNE CENY PRODUKTOV

V prípade že ste na našich stránkach nenašli softvérové alebo hardvérové riešenie o ktoré máte záujem, neváhajte nás kontaktovať. Pevne veríme, že naši špecialisti v oblasti 2D a 3D gafiky, sú schopný zaistiť riešenie Vašich požiadaviek.