Adobe Illustrator začiatočníci - kurz a školenie - Academy X

Adobe Illustrator začiatočníci

Adobe Illustrator začiatočníci

Adobe Illustrator začiatočníci

 

Adobe Illustrator začiatočníci – softvér je komplexné vektorové grafické prostredie s možnosťami priehľadnosti v gradientoch a rôznymi umeleckými efektami, ktoré umožňujú objavovať kreatívne spôsoby dizajnu. Je to najefektívnejší program na spracovanie vektorovej grafiky,  jednou z jeho veľkých výhod je plné prepojenie na komplexnú rodinu adobe produktov zahŕňajúcu rastrový editor, multimedálne animácie, či postprocesing videa.

Najbližší kurz: 18.09.2017 (zobraziť ostatné termíny)
Cena kurzu: od 180 € (zobraziť ceny kurzu)

Prihlásiť sa na kurz

Obsahová náplň kurzu Adobe Illustrator – začiatočníci:

 

Cieľom modulu je aby absolvent ovládal základnú prácu s vektorovou grafikou v programe Adobe Illustrator. Absolvent sa oboznámi s koncepciou a spôsobom fungovania vektorovej grafiky. Získa prehľad o používaní nástrojov Adobe Illustrator. Bude vedieť samostatne vytvárať profesionálnu vektorovú grafiku a pripraviť ju pre ďalšie spracovanie alebo tlač. Kurz je určený pre všetkých, ktorí potrebujú získať základné vedomosti a zručnosti práce s vektorovou grafikou v prostredí Adobe Illustrator. Doporučujeme absolvovať modul Adobe Photoshop.

 

Adobe Illustrator galéria

Prezentačné video si môžete pozrieť tu.

 
 

PRE ŠKOLY PONÚKAME ŠPECIÁLNE CENY PRODUKTOV

V prípade že ste na našich stránkach nenašli softvérové alebo hardvérové riešenie o ktoré máte záujem, neváhajte nás kontaktovať. Pevne veríme, že naši špecialisti v oblasti 2D a 3D gafiky, sú schopný zaistiť riešenie Vašich požiadaviek.