Adobe Photoshop pokročilí - kurz a školenie - Academy X

 

Adobe Photoshop pokročilí

Adobe Photoshop pokročilí

Adobe Photoshop pokročilí

 

Adobe Photoshop pokročilí – predstavuje prostredie, ktoré vám umožňuje vyťažiť maximum z vašich digitálnych obrázkov a transformovať ich akýmkoľvek spôsobom. Predstavuje komplexné riešenie pre import, spracovanie, správu a prezentovanie obrázkov, ako aj pre úpravy a zostavovanie ich kompozícií s presnosťou na pixely. Po zvládnutí kurzu sa naučíte využiť potenciál programu pre úpravy a zostavovanie, intuitívneho užívateľského rozhrania a významných predností užívateľského rozhrania.

Najbližší kurz: 18.09.2017 (zobraziť ostatné termíny)
Cena kurzu: od 180 € (zobraziť ceny kurzu)

Prihlásiť sa na kurz

Obsahová náplň kurzu Adobe Photoshop – pokročilí:

 

Predmetom kurzu je zvládnutie pokročilých techník na editáciu fotografií. Automatizácia práce pomocou tvorby makier. Úpravy fotografií pomocou grafických diagramov. Práca so sofistikovanými digitálnymi formátmi ako RAW, TGA, atď. . Ukážeme si ako rozdeliť projekt pomocou podskupín tak, aby aj v prípade veľkého množstva hladín bola práca prehľadná a efektívna.Ukážeme si ako sa používa kalibračná sonda pre tlačiareň a monitor, tak aby sa Vám Váš návrh na zobrazoval v skutočných farbách. Tak ako bude vyzerať pri finálnej tlači.

 

Adobe Photoshop galéria

Prezentačné video si môžete pozrieť tu.

 
 

PRE ŠKOLY PONÚKAME ŠPECIÁLNE CENY PRODUKTOV

V prípade že ste na našich stránkach nenašli softvérové alebo hardvérové riešenie o ktoré máte záujem, neváhajte nás kontaktovať. Pevne veríme, že naši špecialisti v oblasti 2D a 3D gafiky, sú schopný zaistiť riešenie Vašich požiadaviek.