Zoner photo studio. Zoner photo studio kurz. Zoner photo studio školenie. Zoner photo studio konzultácie. Program pre úpravu a zdieľanie vašich fotografií.

Zoner photo studio. Zoner photo studio kurz. Zoner photo studio školenie. Zoner photo studio konzultácie. Program pre úpravu a zdieľanie vašich fotografií.

Zoner photo studio – Program pre začiatočníkov aj profesionálov pre roztriedenie, úpravu a zdieľanie vašich fotografií. Zoner Photo je univerzálny editor a správca vašich fotografií. Pomôže vám so všetkým od stiahnutia do počítača po tlač alebo zdieľanie hotových fotiek. Rýchle stiahnutie z fotoaparátu. Stačí len pripojiť váš fotoaparát a Zoner Studio zariadi zvyšok. Fotky sa automaticky roztriedia do priečinkov, môžete ich tiež premenovať alebo rovno zálohovať. Majte vo fotkách navždy poriadok. Udržujte poriadok vo fotkách, či už ich máte 10, 100 alebo 10 000. Fotky môžete označiť farbou aj hodnotením a umiestniť ich na mapu.

Obsahová náplň kurzu:

Absolvent získa prehľad o princípoch a výhodách rastrovej grafiky. Pochopí kedy je vhodné tvoriť návrhy vo vektorovom a kedy v rastrovom formáte. Naučí sa pracovať v programe, orientovať sa v pracovnom prostredí, ovládať základné nástroje potrebné pre kreatívnu tvorbu. Po vytvorení vlastných návrhov bude vedieť, ako ich pripraviť pre tlač prípadne export do iných programov. Naučí sa využívať kreatívne efekty, retušovať prechody a výplne, ktorými dokáže realizovať svoje predstavy.

Rozsah kurzu:

12 vyučovacích hodín (50 min)
kurzy a školenie Zoner photo studio prebiehajú v:
dennej forme: 2 dni od 9:00 do 15:00
večernej forme: 3 dni od 17:00 do 21:00
víkendovej forme: 2 dni od 9:00 do 15:00

Ceny kurzu a školenia Zoner photo studio:

Cena pre osobu / kurzCena platí
180,- €Len v daných termínoch s uvedeným rozsahom

Cena kurzu Zoner photo pri max. 4 účastníkoch v skupine.
Ceny kurzu Zoner studio ak si vytvoríte skupinu s 5 a viac účastníkmi na požiadanie.
Ceny kurzu Zoner photo individuálne u klienta príp. e-learning na požiadanie.

Ceny kurzu a školenia Zoner photo studio pre študentov, doktorandov a pedagógov:

Pre držiteľov preukazov ISIC,ITIC a EURO<26 poskytujeme 10% zľavu na grafické, vizualizačné kurzy, kurzy interiérového dizajnu, CAD aplikácií a pod. a 5% zľavu na nákup softvéru, hardvéru a odbornej literatúry.

Výhodné ceny študentských skupinových kurzov na požiadanie.

Pre kurz a školenie Zoner photo studio získate viac informácií o zľavách a akciách pre študentov, doktorandov a pedagógov na požiadanie.

Termíny kurzu a školenia Zoner photo studio:

Termín kurzu a školenia Zoner photo studio na nasledujúci mesiac budú zverejnené vždy v jeho 1. deň.

Začiatok kurzu
Zoner photo studio
Koniec kurzu
Zoner photo studio
Čas Deň Typ kurzu
16.07.2018 17.07.2018 09:00 – 15:00 Pon – Uto Denný
18.07.2018 20.07.2018 17:00 – 21:00 Str – Pia Večerný
21.07.2018 22.07.2018 09:00 – 15:00 Sob – Ned Víkendový

Nevyhovujú vám termíny kurzu Adobe Photoshop fotografov? Kontaktujte nás pripravíme vám kurz v termíne podľa vašich predstáv!

Skúšobná verzia zdarma!

Stiahnúť si ju môžete zo stránky, ktorá popisuje program alebo na stránke Zoner.com.

Záväzná objednávka kurzu a školenia Zoner photo studio:

Po zvolení najvhodnejšieho riešenia kurzu pre Vás, si prosím stiahnite, vyplňte a pošlite záväzný objednávkový formulár na našu e-mailovú adresu.