Autodesk Revit

Autodesk Revit

Autodesk Revit

 

Autodesk je jedným z popredných výrobcov architektonického softvéru. Je to Building Information Modeling (BIM) softvér, ktorý vám pomôže preskúmať prvotné návrhové koncepty a formy, vypracovať kompletnú stavebnú dokumentáciu, a dáta ktoré môže byť použité na podporu dlhodobo udržateľného návrhu, zisťovanie kolízií, stavebné plánovanie.

 

Kúpiť

 
 

Autodesk Revit popis

 

Pracujte pohodlne a slobodne, zvýšte efektivitu vašej firmy so softvérom Architecture, systémom pre návrh budov a dokumentáciu, ktorý funguje tak, ako vy premýšľate. Technológia informačných modelov budov zabezpečuje, že sú vaše projekty vždy aktuálne, nech je váš tím akokoľvek veľký. Vďaka technológii parametrických zmien budú vaše návrhy a dokumentácia vždy koordinované, konzistentné a úplné.

 

Autodesk Revit galéria

 


 

Podobné články

Maxon Cinema 4D – modelovanie, vizualizácia, animácia

Práve pre vás je MAXON CINEMA 4D, ktorého intuitívne prostredie sa naučíte ovládať za krátky čas. Navyše si môžete vybrať z množstva modulov a vytvoriť si program šitý na mieru vašej profesii. Či ste architekt, dizajnér, pracujete v oblasti TV produkcie, multimédií CINEMA 4D je tou správnou voľbou.

viac o programe Maxon Cinema 4D