SU Podium SketchUp

SU Podium SketchUp SU Podium SketchUp je foto-realistický plug-in do aplikácie SketchUp SU Podium SketchUp využíva pokročilé technológie prepočtu osvetlenia

SU Podium SketchUp

 


SU Podium je rad pluginov určených pre program Trimble SketchUp. Tie sú súčastou SU Podium alebo sa dajú pridávať ako rozšírenia. Nižšie Vám predstavíme dva najpopulárnejšie, a to SU Podium Browser a SU Podium Walker. V krátkosti SU Podium Browser používa sledovanie lúča a globálne osvetlenie pre vytvorenie foto-realistických obrázkov a scén. A SU Podium Walker umožňuje užívateľom vytvárať vysoko kvalitné animované vizualizácie a priechody z ich modelov SketchUp.

 

Kúpiť

SU Podium Browser

SU Podium Browser je foto-realistický plug-in do aplikácie SketchUp určený pre prepočet osvetlenia v scéne. Využíva pokročilé technológie prepočtu osvetlenia, ale drží sa zámeru vytvoriť produkt rovnako intuitívny ako samotný SketchUp. Užívateľské prostredie je jednoduché a nevyžaduje pokročilé znalosti zobrazovacích metód. SU Podium Browser používa sledovanie lúča a globálne osvetlenie pre vytvorenie foto-realistických obrázkov a scén. Aj keď užívateľ nemusí mať hlbšie vedomosti o tom aká technológia sa používa, je dôležité si uvedomiť, že môžete získať veľmi rýchlo vysoko kvalitné obrázky s realistickou reflexiou a prirodzeným rozptylom svetla. SU Podium Browser používa multi-threading vášho CPU, takže veľká časť procesu vykresľovania bude využívať všetky svojich jadrá procesorov (Dual / Quad / Osem).

Viac o SU Podium SketchUp sa dozviete na stránkach SketchUp expert – SU Podium Browser.

 

SU Podium Walker

Vytvorenie vysoko kvalitných animovaných priechodov je ľahké so SU Podium Walker. Oživte svoje návrhy a priveďte ich k životu ako nikdy predtým. Funguje so SketchUp 2014, SketchUp 2015, SketchUp 2016 a v oboch platformách Windows alebo Mac.
SU Podium Walker je real-time animačný plug-in pre SketchUp, ktorý umožňuje užívateľom vytvárať vysoko kvalitné animované vizualizácie a priechody z ich modelov SketchUp rýchlo a ľahko. SU Podium Walker používa keyframe /snímok/ animácie založený na workflow, vytvára animovanú cestu a pohyb z Vašich SketchUp pohľadových kamier, a potom pomocou raytracing engine rýchlo rendruje a exportuje video.

Viac o SU Podium SketchUp sa dozviete na stránkach SketchUp expert – SU Podium Walker.

 

SU Podium SketchUp galéria

Prezentačné video si môžete pozrieť tu. Galériu vizualizácii z 3D modelov si môžete pozrieť tu.