Vdýchnite svojim priestorom život

S Lumionom môžete premeniť akýkoľvek 3D model na zážitok, ktorý môžu ostatní vidieť a cítiť.
Ľahko pridajte do vašich vizualizácií kontext, detaily a atmosféru. Vďaka jednoduchému ovládaniu a bohatej knižnici materiálov, objektov, postáv a prírodných prvkov vám Lumion poskytuje všetko, čo potrebujete na oživenie vašich návrhov.
 

Zjednodušte si prácu

Nehľadiac na to, aký CAD alebo 3D modelovací softvér používate, Lumion sa bez problémov zapadne do vášho pracovného postupu a umožní vám rýchlejšie rozhodovať o návrhu s plnou istotou.
Modelujte a vykresľujte v reálnom čase pomocou doplnku Lumion LiveSync, ktorý je dostupný pre všetky hlavné CAD softvéry. Môžete meniť modely počas procesu, rýchlo testovať nápady a vizualizovať svoje návrhy v akomkoľvek štádiu ich vývoja.
Lumion je kompatibilný s všetkými hlavnými CAD a 3D modelovacími softvérmi. Užite si plynulejší pracovný postup s aplikáciami Sketchup, Revit, Archicad, Rhino, AutoCAD, Allplan, BricsCAD, Vectorworks a mnohými ďalšími.
 

Rýchle a kvalitné rendre

Nezáleží na tom, či máte k dispozícii 7 hodín alebo 7 minút, je neuveriteľne jednoduché vytvárať úžasné snímky, videá a 360° panorámy, ktoré zachytávajú život a krásu vašich návrhov.
Od prvých náčrtov až po veľkú prezentáciu pre klientov vám vysoká rýchlosť vykresľovania Lumionu umožňuje integrovať vizualizácie v akomkoľvek štádiu a vytvoriť vizuálny základ, ktorý pomôže každému vcítiť sa do projektu.
 

Ktorý Lumion je pre vás najlepší?

Lumion je k dispozícii v edíciách Standard a Professional. S edíciou Lumion Professional získate prístup ku celej škále zaujímavých funkcií a efektov, ako sú jemné detaily prírody, animované fázy, OpenStreetMaps, spárovanie fotografií, PureGlass a ďalšie. Lumion Standard má obmedzený výber efektov a ⅓ z celkovej knižnice obsahu.
 

Licencie

Lumion Standard a Professional je k dispozícií vo forme elektronickej licencie ako 1 ročné alebo 3 ročné predplatné. Licencia je funkčná počas predplateného obdobia, potom je potrebné si objednať predĺženie licencie. V rámci predplateného obdobia má zákazník nárok zdarma na upgrade na najnovšiú verziu, ak dôjde k jej uvedeniu na trh v tomto období.
 

Vizualizácia v Lumione - interiérový dizajn

Vizualizácia v Lumione – interiérový dizajn

 
canoas house side view

Rendering architektonického návrhu v Lumione

 
Vizualizácia záhradnej architektúry v Lumione

Vizualizácia záhradnej architektúry v Lumione

 
Rendering architektúry zakomponovanej do prostredia

Rendering architektúry zakomponovanej do prostredia

 
Vizualizácia komplexného terénu

Vizualizácia komplexného terénu

 

 

Informácie o produkte

Druh dodania: Elektronická licencia / predplatné
Operačný systém: Windows
Jazyk: Anglický, český a slovenský.
Typ produktu: Komerčné, školské a študentské

 

Mám záujem si zakúpiť produkt Lumion.