Artlantis Render a Artlantis Studio

Artlantis R. Artlantis Studio. Artlantis R a Artlantis Studio Stand-alone render. Artlantis R a Studio. Artlantis a Artlantis Studio Stand-alone render
Artlantis Render a Studio je najrýchlejší stand-alone engine pre vizualizácie. Vykresľovanie 3D aplikácie je vyvinuté špeciálne pre architektov a projektantov, je ideálny pre rýchle a ľahké vytváranie vizualizácií  s vysokým rozlíšením. Vytvára 3D vizualizácie, VR panorámy QuickTime, QuickTime VR objekty a animácie. Je uznávaným lídrom v oblasti technológií zobrazovania v náhľadovom okne, Artlantis je renderovací softvér ktorý  používajú hlavne architekti, projektanti ale používa sa aj na tvorbu animácií, videoklipov, … Artlantis Studio spolupracuje s programami ArchiCAD, Revit, VectorWorks, SketchUp Pro, Arc +.

« 1 z 2 »

Dve verzie k Vašej práci:

Artlantis R je vizualizačný nástroj, ideálny pre rýchle a jednoduché vytváranie statických obrázkov vysokej kvality a virtuálnej reality. Artlantis Studio má navyše funkciu animácie. Intuitívnosť a jednoduchosť používania urobili z Artlantis nenahraditeľnú renderovaciu pomôcku pre viac než 75000 architektov a dizajnérov z 80 krajín sveta.
Vďaka vysokej kompatibilite je ideálny vizualizačný nástroj pre používateľov väčšiny stavebných CAD programov ako sú: ArchiCAD, AutoCAD Architecture, Revit Architecture, 3Ds Max, Maya, VectorWorks, SketchUp, Rhino, Cinema4D, LightWave, Modo, Softimage, Poser, ale i mnoho ďalších.

Technológia v programe: Nastavenie parametrov a zpracovanie statickej vizualizácie. Nastavenie pracovného prostredia programu. Knižničné prvky a tvorba materiálov. Tvorba vlastných materiálov a videa.

plugins

Školenia a kurzy

K produktu vám vieme poskytnúť komplexné poradenské a výukové služby. Viac informácii na požiadanie na stránke pre začiatočníkov a pokročilých.

Študentské licencie a licencie pre školy (EDU)

Pre študentov, učiteľov a vzdelávacie ústavy ponúkame cenovo výhodné licencie za zlomok ceny komerčného produktu.

Viac informácií o cenách týchto licencií, ako aj o podmienkach ich získania na požiadanie.

Skúšobná verzia zdarma!

V prípade záujmu o vyskúšanie možností produktu pred kúpou vám odporúčame časovo obmedzenú trial verziu, ktorú nájdete na dolu uvedenej adrese. Pre jej stiahnutie je potrebná registrácia.

Ak nevidíte adresu na stiahnutie, znamená to, že ste sa ešte neregistrovali, prípadne nie ste prihlásený. Prosím urobte tak a budete mať neobmedzený prístup ku skúšobným verziám zdarma.

Cena produktu

Cena produktu závisí typu programového balíku

CENY PRODUKTU ZAČÍNAJÚ OD
640,- €Cena bez DPH
768,- €Cena s DPH

Pri väčších odberoch ponúkame množstevné zľavy. Pri zakúpení softvéru spolu s kurzom z našej ponuky ponúkame taktiež výhodné zľavy. Viac informácií o produkte.

Pre ďaľšie informácie nás neváhajte kontaktovať TU.