Naučte sa vytvárať profesionálne vyzerajúce vizualizácie interiérov, rodinných a bytových domov, ako aj objektov priemyselného dizajnu priamo v prostredí programu Trimble SketchUp. S pomocou silného nástroja V-Ray pre SketchUp máte v rukách dokonalý nástroj pre tvorbu fotorealistických vizualizácií.

Na školení vás naučíme, ako vytvárať v SketchUpe efektné vizualizácie, ktorými očaríte vašich klientov a známych. Kurze je vhodný pre úplných začiatočníkov, je potrebné ale ovládať program Trimble SketchUp Pro. Aj to vás vieme naučiť na špecializovanom kurze z našej ponuky.

Najbližší kurz: 15.07.2024 (zobraziť ostatné termíny)
Cena kurzu: od 240 € (zobraziť ceny kurzu)

Mám záujem o kurz

Obsahová náplň kurzu – Chaos V-Ray pre SketchUp kurz začiatočníci:

 

Kurz je zameraný na praktické použitie osvetlenia a tvorbu scén. Preberá sa tvorba základných materiálov ako i globálneho osvetlenia v scénach. Počas  školenia si každý z účastníkov podľa pokynov školiteľa nastaví vzorovú scénu na nasvietenie interéru, exteriéru ako i individuálneho interiérového prvku.  Tieto nastavenia sa naučí archivovať a aplikovať pri podobných typoch scén.

Kurz Chaos V-Ray pre SketchUP pre začiatočníkov je ideálny pre tých, ktorí sa chcú naučiť, ako úspešne používať tento nástroj a zlepšiť svoje schopnosti v oblasti návrhu a vizualizácie. Po absolvovaní tohto kurzu budete mať základné zručnosti pre tvorbu fotorealistických renderov a vizualizácií v SketchUPe pomocou nástroja V-Ray.

 

Chaos V-Ray pre SketchUp galéria