FileMaker

FileMaker Pro je výkonný, jednoducho ovládateľný databázový softvér ktorý umožní vám a  vášmu pracovnému tímu zvládnuť akúkoľvek pracovnú úlohu rýchlejšie. Milióny ľudí na celkom svete vo firmách, štátnej správe, vo vláde a akademickom sektore používa FileMaker Pro na efektívnu správu informácií v operačných systémoch Windows, Mac OS a na internete.

Pri budovaní vašej databázy nemusíte začínať od nuly, v programe máte pripravených viac ako 30 druhov tzv. Štartovacích riešení, ktoré vám pomôžu zvládnuť dôležité pracovné úkony.

Tvorba vlastných databáz

Vytvorte si databázy šité na mieru vašej spoločnosti bez nutnosti znalostí programovacích jazykov. Začať môžete jednoducho importovaním súborov z Microsoft Excel priamo do FileMaker Pro.

Import údajov z Microsoft Excel

Jednoduchým pretiahnutím súboru zo správcu súborov do FileMakeru dokážete okamžite načítať údaje zo súboru vytvoreného v programe Microsoft Excel, alebo ho otvoriť. Taktiež dokážete uložiť vaše dáta späť do Excelu a poslať ich emailom ďalším užívateľom.

graphic_recurring

Hotové šablóny pripravené na použitie

V programe FileMaker Pro nájdete profesionálne šablóny, ktoré vám pomôžu pri tvorbe databáz. Vyberte si z viac ako 30 Štartovacích riešení pre najčastejšie využívané funkcie ako napr. manažment kontaktov, projekt manažment, faktúry, sklad tovaru a pod…  Napriek tomu že sa jedná o hotové šablóny, je možné ich následne upraviť a zmeniť, aby vyhovovali vašim požiadavkám.

screenshot_contact_management

Prepojenie s MAC databázou Bento

FileMaker Pro pracuje s Bentom osobnou databázou pre Mac. Načítajte vaše dáta priamo do novej databázy vo FileMaker. Alebo pridajte vaše Bento dáta do existujúcej FileMaker databázy – skombinujte tieto dáta s vašimi údajmi, prípadne ich načítajte ako samostatnú tabuľku. Prostredníctvom Bento môžete pridať váš MacOS X adresár kontaktov a iCal dáta.

icon_bento_to_fmk

Tvorba výsledkov a výstupov

Vyťažte z vašich databáz maximum pomocou jednoducho ovládateľných výsledkových funkcií. Sledujte objem predaja, pohľadávky a záväzky a vytvárajte súhrnné správy niekoľkými kliknutiami. Tvorba zostáv z databáz je rýchla a jednoduchá a je priamo zabudované v programe.

Okrem toho vo FileMaker dokážete vytvárať efektné prezentácie s použitím modulu FileMaker Grafy.

graphic_spreadsheet

Zdieľajte a publikujte vaše výsledky a výstupy

Publikujte vaše výsledky v populárnych formátoch ako Microsoft Excel, alebo Adobre Acrobat. Vo FileMaker iba vyberiete možnosť uložiť výsledky ako Excel alebo PDF a FileMaker ich uloží vo vybranom formáte. Zabezpečte vaše informácie prostredníctvom exportu do heslom chráneného PDF súboru.

FileMaker

Publikujte dáta na webe

Jednoducho publikujte vaše údaje na web prostredníctvom niekoľkých kliknutí. Vytvárajte ankety, registračné stránky, formuláre spokojnosti pre zákazníkov a ďalšie.

Instantné publikovanie na webe

Publikujte pomocou niekoľkých kliknutí. Nie je k tomu potrebný žiadny ďalší softvér. Užívatelia dokážu vidieť vybrané časti vašej databázy prostredníctvom internetového prekliadača s pripojením na internet. Viac nepotrebujú. Dokážu si prezerať dáta, triediť ich a vyhľadávať v nich.

FileMaker

Podporuje simultánny prístup k databáze prostredníctvom Internetu pre 5 užívateľov simultáne. V prípade potreby väčšieho počtu užívateľov máme pre vás produkt FileMaker Server Advanced.

Špecifické publikovanie na web

Pre lepšiu kontrolu výzoru a funkcionality publikovanej webovej databázy môžete využiť funkciu Špecifické publikovanie na web ktorá vám umožní:

  • Integrovať vašu databázu s inou webstránkou
  • Určiť užívateľov, ktorý môžu pracovať s dátami
  • Navrhnúť ako budú dáta zobrazené v internetovom prehliadači

Obsahuje 2 populárne technológie špecifického publikovania na webe vo FileMaker Server edícii: PHP a XML/XLST

FileMaker

Zdieľajte jednoducho vašu databázu

Bezpečne zdieľajte FileMaker databázy s užívateľmi operačných systémov Windows aj MacOS.

Základy zdieľania

icon_hand_world_lgKeď si vytvoríte databázu vo FileMaker nie je nič ľahšie ako ju zdieľať s ostatnými. Keď sú vaše počítače vo firme prepojené, vy a max. 9 ďalších užívateľov môže pristupovať k tej istej databáze simultánne. Nezáleží na tom, či pracujete s Mac OS, alebo vo Windows, FileMaker Pro pracujete bezproblémovo v oboch operačných systémoch.

Posielajte vaše dáta v populárnych formátoch

Môžete zdielať vaše informácie v populárnych formátoch ako Microsoft Excel alebo Adobe Acrobat. Jednoducho vyberte Uložiť/Poslať Údaje ako Excel alebo PDF a vaše údaje z FileMaker budú uložené vo vybranom formáte. Následne môžete poslať vaše Excel alebo PDF súbory cez email pomocou niekoľkých kliknutí.

Zdieľanie údajov s väčšími skupinami

FileMaker Server podporuje bezpečné zdieľanie databáz s väčšími skupinami užívateľov. Keď si vyberiete možnosť zdielať databázy s viac ako deviatimi užívateľmi súčasne budete potrebovať spoľahlivé a rýchle riešenie pre prístup k vašim dátam, FileMaker Server technológia umožňuje simultánny prístup až pre 250 užívateľov súčasne. Ak potrebujete prístup pre ešte väčšie skupiny užívateľov technológia FileMaker Server Advanced pracuje bez limitu maximálneho počtu užívateľov. Technické limity sú dané len hardvérom alebo operačným systémom.

Publikujte vaše databázy na internete

Bezpečne publikujte vaše databázy na internete niekoľkými kliknutiami. Vytvárajte stránky pre registráciu užívateľov, pre hodnotenia kvality, formuláre, formuláre pre reklamácie a opravy produktov, ankety a pod…

Pokiaľ potrebujete vytvárať špecifické, dynamicky generované web stránky, FileMaker Server má integrovanú podporu PHP. Obsahuje funkciu PHP Asistent, ktorá pomáha vytvárať PHP web stránky na základe krok za krokom postupu. Týmto spôsobom vytvoríte PHP webstránky bez nutnosti znalostí programovania úplne automaticky.

Študentské licencie a licencie pre školy (EDU)

Pre študentov, učiteľov a vzdelávacie ústavy ponúkame cenovo výhodné licencie za zlomok ceny komerčného produktu.

Viac informácií o cenách týchto licencií, ako aj o podmienkach ich získania na požiadanie.

Skúšobná verzia zdarma!

V prípade záujmu o vyskúšanie možností produktu pred kúpou vám odporúčame časovo obmedzenú trial verziu, ktorú nájdete na dolu uvedenej adrese. Pre jej stiahnutie je potrebná registrácia.

[hidepost]

FileMaker Pro – Windows – anglická verzia

link na stiahnutie

FileMaker Pro – MacOS X – anglická verzia

link na stiahnutie

[/hidepost]

Ak nevidíte adresu na stiahnutie, znamená to, že ste sa ešte neregistrovali, prípadne nie ste prihlásený. Prosím urobte tak a budete mať neobmedzený prístup ku skúšobným verziám zdarma.

Cena produktu

Cena produktu závisí typu programového balíku

Pri väčších odberoch ponúkame množstevné zľavy. Pri zakúpení softvéru spolu s kurzom z našej ponuky ponúkame taktiež výhodné zľavy. Viac informácií o produkte.