Čo je to 3D myš?

3Dconnexion - 3D myš. SpaceNavigator. 3D myš 3Dconnexion SpaceNavigator. 3Dconnexion SpaceNavigator 3D myš. Polohovacie zariadenie 3Dconnexion SpaceNavigator.

3Dconnexion – Ide o revolúciu v ovládaní 3d aplikácií. Posúvajte, rotujte a zoomujte váš 3D model, alebo kameru tak, ako by ste držali navrhovaný objekt v ruke. Získajte úroveň kontroly 3D modelu, ktorá nie je možná s použitím tradičnej myši, alebo klávesnice. Nezáleží na tom, či pracujete na komplexných 3d konštrukciách, 3D modeloch, alebo fantastických preletoch, či animáciách s 3d myšou môžete popustiť uzdu vašej fantázií. Práca s objetom a priestorom ešte nebola nikdy tak rýchla. Rodina polohovacích zariadení je široká a každý si z nej nájde svoje vhodné riešenie.

Srdcom každej 3d myši je ovládací kužeľ. Môžete ho zatlačiť, potiahnuť, otáčať alebo nakláňať pre posuvánie, rotovanie a zoomovanie vášho 3D modelu. Hýbte modelom ako vo virtuálnej realite. Profesionálne 3D myši Vám uľahčia prácu. Konštruktér získa neoceniteľný nástroj k svojej tvorbe. Každá 3D myš má svoje poslanie a možnosti. Od základnej SpaceNavigator až po plne tlačitkovú SpaceMouse. Každá rada Vám ponúka možnosť vybrať si zo zariadenia napojeného káblom, alebo pripojieľného cez wireless. V produktoch sa zmiešavajú tri základné myšlienky a to komfort, produktyvita a technológia. Nielenže tento vyrovnaný a kooperatívny pracovný štýl sa jednoducho cíti dobre, zvyšuje komfort tým, že znižuje používanie myši a zvyšuje produktivitu. 3D myč + CadMouse = nový level dvoj-ručnej sily pre každého. SpaceMouse tiež poskytuje konzistentnú navigačnú skúsenosť, takže ak používate viac ako jednu 3D aplikáciu, pri prepínaní medzi nimi nemusíte upravovať rôzne navigačné metódy.

Cena produktu 3Dconnexion

Cena produktu závisí typu 3D zariadenia, 3D myši, alebo ich doplnkov.

CENY PRODUKTU ZAČÍNAJÚ OD
30,- €Cena bez DPH
36,- €Cena s DPH

Viac informácií o tomto produkte sa dozviete priamo na stránka výrobcu 3Dconnexion.

Pozrite si bližšie ponúkané 3D myši na našich stránkach:
3Dconnexion SpacePilot Pro.
3Dconnexion SpaceNavigator.
3Dconnexion CadMouse.
3Dconnexion CadMouse Pad.
3Dconnexion doplnky – accessories.

Čoskoro budem ponuku rozširovať o nové modely z dielne výrobcu. Vývoj napreduje a sním aj 3D myši. Rodina sa pomaly rozrastá a kvalita práce kaťdého majiteľa s ňou.

Po zvolení najvhodnejšieho riešenia 3D myši pre Vás, nás prosím kontaktujte.