Služby

Naša spoločnosť vám ponúka komplexné portfólio služieb, ktoré zvýšia efektivitu vašej práce a zabezpečia vám časové a personálne úspory. Dôležité je vedieť nielen to, aký softvér používať pre uskutočnenie vašich predstáv, ale aj to ako tento softvé používať. Preto vám poskytujeme nasledujúce oblasti služieb.

Analýza požiadaviek klienta

Na základe hĺbkových analýz vašej spoločnosti zistíme, aký je systém vašej práce a ako je organizovaný váš pracovný proces, nazývaný aj workflow.

Návrh optimálneho softvérového a hardvérového prostredia

Výsledky analýz sú základom pre samotný návrh optimálneho riešenia, šitého na mieru vašej spoločnosti. Navrhneme vám optimálny hardware a software, ktorý bude presne zodpovedať štýlu práce vašej spoločnosti.

Optimalizácia pracovných procesov

Máte existujúci hardvér a softvér, ale nie ste s ním spokojní? Trvá práca príliš dlho a nestíhate termíny zákazok? Vieme vám pomôcť aj v tomto prípade. Navrhneme vám opäť na základe analýz, ako zoptimalizovať existujúce prostredie (hardvérové alebo softvérové), aby sa vaša práca zrýchlila a zdokonalila. Taktiež vám vieme navrhnúť riešenia, ktoré vám umožnia šetriť pracovné sily a zamestnávať menej zamestnacov a tým minimalizovať náklady.

Vzdelávanie zamestnancov a vedomostný audit

Softvérové a hardvérové vybavenie máte dostatočné, avšak vaši zamestnanci nemajú dostatočné vedomosti pre prácu s progresívnymi počítačovými technológiami. V tomto prípade vám vieme zabezpečiť cielené vzdelávanie s obsahom šitým na mieru vašej spoločnosti. Vzdelávanie sa môže uskutočniť v našich priestoroch a taktiež aj priamo u vás vo firme, čím ušetríte čas a vaši zamestnaci sa nebudú musieť presúvať z pracoviska.

Personálny lízíng

Získali ste rozsiahlu zákazku a nemáte dostatok kvalifikovaných pracovníkov na jej úspešné dokončenie? V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť kvalifikovaných pracovníkov s dlhoročnmi skúsenosťami v odbore, ktorí dokážu dočasne posilniť váš team a zabezpečiť úspešnú finalizáciu projektov.

Softvér a hardvér pre akademické inštitúcie

Naša spoločnosť je významným partnerom v oblasti akademických licencií softvéru. V prípade, že potrebujete softvér pre školu, univerzitu, či štátnu správu vieme vám zabezpečiť profesionálny servis a navrhnúť softvérové a hardvérové riešenia na mieru. Realizovali sme dodávky do mnohých akademických inštitúcii na Slovensku. Pozrite si naše referencie a uvidíte sami. Podpora študentov je jednou z našich priorít, preto im ponúkame špeciálne ceny vzdelávacích kurzov a softvérových licencií.

Firemné siete a bezpečnosť

Počítačové siete sú nevyhnutnou súčasťou efektívneho riadenia firmy. So šírením sa počítačových sietí sa zvyšuje aj potreba účinnej antivírovej ochrany a bezpečnosti interných sietí. Naša spoločnosť Vám dokáže zabezpečiť systém pre ochranu a bezpečnosť Vášho počítača alebo počítačových sietí presne podľa Vašich potrieb. Viac informácii nájdete tu.

Opatrovanie detí počas školenia

Milí rodičia, ak by ste sa radi zúčastnili kurzu ale neviete kto by sa postaral o vaše dieťa, pripravili sme pre vás riešenie. V spolupráci s Agentúrou Pestúnka s.r.o.  vám zabezpečíme tú najlepšiu starostlivosť pre  vaše dieťa, v čase prítomnosti na školení. Pri opatere dbáme na aktívne trávenie času, mentálny a fyzický rozvoj dieťaťa, no najmä na to, aby sa na opatrovanie všetci tešili – dieťa, pestúnka i rodič.

Čo vám ponúkame

  • opateru dieťaťa v jeho domácom prostredí, ktoré mu je blízke,
  • doučovanie cudzích jazykov a iných predmetov,
  • výučbu hry na hudobný nástroj,
  • výtvarnú výchovu,
  • pohybovú aktivitu pod vedením detského trénera.

O autorovi