X-frog

Pracujete ako parkový, alebo záhradný architekt? Je pre vás realistické zobrazovanie stromov, kvetov, kerov a inej vegetácie dôležité? Nechcete sa uspokojiť s nerealistickými modelmi vegetácie? Potom je Greenworks X-frog práve pre vás.

X-frog Plants sú realistické, veľmi detailné, plne textúrované 3D stromy, kríky a kvety, starostlivo modelované s X-frog procesným softvérom. Máme 600 druhov dostupných modelov v knižniciach alebo  uvedené ako jednotlivé druhy! V súčasnej dobe existuje 620 druhov rastlín, ktoré existujú ako hierarchické, procesné, 3D a 2D modely, známe ako “X-frog rastlín” a takmer všetky boli vytvorené (a sú procesne editovateľné s) X-frog Software. Spomenieme 3D a 2D, pretože každý 3D model tiež prichádza s vysokým rozlíšením alfa-výrezom čiže je  využiteľný ako billboard alebo pozadie prvku.

« 1 z 2 »

Popis produktu:

Produkt si môžete zakúpiť ako modelovací nástroj, v ktorom si môžete vymodelovať ľubovoľnú vegetáciu na základe rôznych parametrov.

X-frog

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledný model je následne použiteľný v programoch ako – Maxon Cinema 4D, Autodesk 3ds Max, Autodesk Maya, Newtek Lightwave 3D, Bryce a ďalšie. Tento modelovací nástroj podporuje okrem generovania statických modelov aj tvorbu animácií, kedy je možné simulovať rast rastlín a tým vytvoriť jedinečný efekt.

Ukážky animácií nájdete na stránke výrobcu

X-frog

 

 

 

 

 

 

 

Kolekcie hotových modelov:

V prípade, že je pre vás generovanie modelov a nastavovanie parametrov príliš pracné, ponúkame vám možnosť zakúpiť si hotové kolekcie modelov v tematických balíkoch. Nájdete v nich profesionálne vytvorené realistické modely využiteľné vo vašich vizualizačných programoch. Medzi kolekciami nájdete väčšinu používaných drevín, kerov a kvetín pre interiérové aj exteriérové výsadby.

X-frog

Školenia a kurzy

K produktu vám vieme poskytnúť komplexné poradenské a výukové služby. Viac informácii na požiadanie.

Študentské licencie a licencie pre školy (EDU)

Pre študentov, učiteľov a vzdelávacie ústavy ponúkame cenovo výhodné licencie za zlomok ceny komerčného produktu.

Viac informácií o cenách týchto licencií, ako aj o podmienkach ich získania na požiadanie.

Cena produktu

Cena produktu závisí typu programového balíku

[table "63" not found /]

Pri väčších odberoch ponúkame množstevné zľavy. Pri zakúpení softvéru spolu s kurzom z našej ponuky ponúkame taktiež výhodné zľavy. Viac informácií o produkte.