Wacom tablety. Wacom tablety Bamboo, Wacom tablety Intuos, Wacom tablety, Wacom tablety LCD, Wacom príslušenstvo a Wacom Wireless.

Profesionálne Wacom tablety pre grafikov, DTP a CAD

Wacom tablety – Spoločnosť Wacom je popredným výrobcom tabletov pre grafikov, DTP a CAD. Zo širokej škály produktov sú zaujímavé tablety Wacom Bamboo, kde sa spája pen tablet technológia s multidotykovými funkciami, ako aj tablety Wacom Wireless, ktoré sú bezdrôtové, či Wacom LCD tablety, kde môžete pracovať priamo na displeji s maximálnou kontrolou a hand-eye koordináciou. Wacom je vo svojom odbore absolútnym lídrom a dlhodobo prináša tie najsofistikovanejšie a najefektívnejšie riešenia. Vďaka Wacom tabletom sa kreativite medze nebudú klásť. Silný nástroj pre každý ateliér.

Aktuálna ponuka

V súčastnosti máme pre Vás k dispozície tieto produkty spoločnosti Wacom: Wacom Pen Computers, Wacom Bamboo, Wacom Intuos, Wacom Intuos Pro, Wacom LCD tablety, Wacom príslušenstvo a Wacom Wireless. Presný popis si pozrite na našich stránkach u jednotlivých modelov.

Splň si svoje umelecké sny. Jediné, čo potrebuješ, je Wacom tablety.

Uvoľni svoju kreativitu s novými Wacom tablety. Či už stojí tvoj sen na začiatku tvojej tvorby a treba chceš len získať pár “lajkov”, alebo naopak posúva limity tvojej tvorby, Wacom tablety majú všetko, čo potrebuješ na jeho dosiahnutie.

Všetko, čo potrebuješ, nájdeš v jednej krabici
Môžeš mať rôzne umelecké ambície, Wacom tablety ti ich pomôžu naplniť. Všetko, čo potrebuješ, nájdeš v jednom balení. Každý kvalitný grafický tablet od Wacomu prichádza s kreatívnym balíčkom zadarmo. Obsahuje kreatívne softvér na stiahnutie, služby a tiež online tutoriály.

Vyber si z modelov a nájdi ten, ktorý sa bude najlepšie hodiť pre tvoj spôsob práce. Wacom tablety ti umožnia jednoducho vziať svoje nápady a stvárniť je, rýchlo a jednoducho. Možnosti sú nekonečné.

Pri väčších odberoch ponúkame zľavy.

Viac informácií o cenách týchto licencií, ako aj o podmienkach ich získania na požiadanie.

Cena produktu

Cena produktu závisí od typu programového balíka a počtu modulov.

[table "504" not found /]

Viac informácií o týchto produktoch na stránka výrobcu WACOM.