T-Splines McNeel Rhinoceros - Academy X

  T-Splines pre Rhino

Nová škála polygonálnych modelovacích postupov v prostredí McNeel Rhinoceros – T-Splines McNeel Rhinoceros

McNeel Rhinoceros – T-Splines pre Rhino, ktorý predstavuje  nový plugin je úzko spätý s Rhinom. Plugin je určený  na  pokročilé modelovanie. McNeel Rhinoceros – T-Splines pre Rhino taktiež umožňuje ľahkú tvorbu a editáciu zložitých organických tvarov a jeho výnimočné nástroje pomáhajú skrátiť  dizajnérom čas vývoja výrobku a dokončiť úspešne modely, ktorých vytvorenie by bolo s bežnými nástrojmi Rhina omnoho zložitejšie. Verzia umožňuje exportovanie modelov do výroby bez remodelingu. McNeel Rhinoceros – T-Splines pre Rhino ideálny  pre architektov, priemyseT-Splines pre Rhinolných  dizajnérov, šperkárov, návrhárov hračiek či konštruktérov dopravných strojov –  jednoducho povedané je určený pre  každého, kto potrebuje jednoducho vytvárať zložité plochy voľného tvaru.

Výhody

McNeel RhinocT-Splines pre Rhinoeros – T-Splines pre Rhino pracuje presne, voľne alebo v oboch kombináciách. Pri náročných a komplikovaných oblastiach definuje viac riadiacich  bodov. Odsadenie či premostenie, ktoré prestavujú pokročilé operácie sú pre McNeel Rhinoceros – T-Splines pre Rhino samozrejmosťou.  Pri práci s McNeel Rhinoceros T-Splines pre Rhino môžeme vychádzať z  ľubovoľných podkladov ako napr. plochy, telesá, siete alebo náčrtov. Vďaka pokročilým nástrojom McNeel Rhinoceros – T-Splines pre Rhino je editácia veľmi jednoduchá.

Príklady efektívnych postupov modelovania si môžete pozrieť na týchto videách.Ukážky práce v programe McNeel Rhinoceros – T-Splines pre Rhino

Skúšobná verzia zdarma!

V prípade záujmu o vyskúšanie možností produktu pred kúpou vám odporúčame časovo obmedzenú trial verziu, ktorú nájdete na dolu uvedenej adrese. Pre jej stiahnutie je potrebná registrácia.

Please Login or Register to read the rest of this content.

Ak nevidíte adresu na stiahnutie, znamená to, že ste sa ešte neregistrovali, prípadne nie ste prihlásený. Prosím urobte tak a budete mať neobmedzený prístup ku skúšobným verziám zdarma.

Študentské licencie a licencie pre školy (EDU)

Pre študentov, učiteľov a  vzdelávacie ústavy ponúkame cenovo výhodné licencie za zlomok ceny komerčného produktu.

Viac informácií o cenách týchto licencií, ako aj o podmienkach ich získania na požiadanie.

Cena produktu

Cena produktu závisí typu programového balíku a počtu modulov.

[table "0" not found /]

viac informácií o tomto produkte

PRE ŠKOLY PONÚKAME ŠPECIÁLNE CENY PRODUKTOV

V prípade že ste na našich stránkach nenašli softvérové alebo hardvérové riešenie o ktoré máte záujem, neváhajte nás kontaktovať. Pevne veríme, že naši špecialisti v oblasti 2D a 3D gafiky, sú schopný zaistiť riešenie Vašich požiadaviek.