SU Walk = walktrough animácie pre SketchUP

SU Walk. SU Walk je animačným pluginom pre SketchUp. Aplikácia v SketchUp prehrava animáciu. SU Walk vytvorí animáciu pre SketchUp

SU WALK je samostatný animačný program pre SketchUp od výrobcov doplnku SU Podium, ktorý nájdete taktiež v našej ponuke. Umožňuje vám vytvárať realistické tzv. walktrough animácie.

Produkt je vhodný pre architektov, interiérových dizajnérov a stavebných inžinierov, ktorí chcú prezentovať svoje projekty v pohybe a dať klientovi pocit, že sa prechádza priamo vo svojom budúcom rodinnom dome, či interiéry.

Vytvára fotorealistické animácie v reálnom čase z modelu v SketchUp-e. Vo fotorealistickom režime podporuje slnečné svetlo, svetlo mesiaca, umelé osvetlenie, odrazy, rozmazané odrazy, bump mapy a zrkadlový lesk.

V nefotorealistickom režime SU WALK podporuje slnečné svetlo a rôzne simulácie oblohy. Importovaný SketchUp model vyzerá takmer rovnako ako v SketchUp-e. Avšak, SU WALK jednoducho zvláda veľké modely s textúrami a má polygonálne redukčný nástroj. Vytvorenie on-the-fly prechádzky v animácii je hračkou pomocou SU WALKu.

SU WALK je samostatný softvér pre Windows. Importuje SketchUp modely a umožňuje vytvárať animácie založené na kľúčových snímok. SU WALK slúži aj ako SketchUp plugin pre pridávanie realistických odrazov, svetiel, hrbolov a ďalších fotorealistických vlastností SketchUp modelu. Ak chcete mať vo vašej fotorealistickej animácii odrazy a svetlá, musíte si pridať tieto možnosti do SketchUp-u pomocou pluginu SU WALK. Po pridaní je potrebné model importovať do SU WALKu. Odrazy a svetlá budú zobrazené v SU WALKu a môžete si jednoducho pripraviť svoju vlastnú fotorealistickú animáciu.

Ako mnoho rendrovacích a animačných softvérov, SU WALK využíva GPU počítača pre výpočet odrazu a svetla. Ak Váš počítať má slabšie parametre, odporúča sa prepnúť zobrazenie do nefotorealistického režimu.

Stiahnúť program a dozvedieť sa viac o SU Walk pre SketchUp môžete na stránkach SketchUp experta.

Video prezentácia funkcií doplnku SU Walk

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=c3pS8goaCBU[/youtube]

Cena:

CENY PRODUKTU ZAČÍNAJÚ OD
60,- €Cena bez DPH
72,- €Cena s DPH

Pri väčších odberoch ponúkame množstevné zľavy. Pri zakúpení softvéru spolu s kurzom z našej ponuky ponúkame taktiež výhodné zľavy. Kontaktujte nás.