SketchUp Pro produkty

    SketchUp Pro produkty, doplnky, knihy, učebnice, videotutorialy a ďalšie užitočné informácie nájdte na týchto stránkach. SketchUp ako voľný modelár je k dispozícii pre Vás profesionálov či hobby nadšencov.

 

Trimble SketchUp Pro produkty – galéria

« 1 z 4 »

Trimble SketchUp – Hardwarové a softwarové požiadavky

Bližie informácie o hardwarových a softwerových požiadavkách nájdete po prihlásení na:

Výuková sada SketchUp pozostávajúca z dvoch kníh Učebnica SketchUp a LayOut pre Trimble SketchUp Pro

Učebnica (príručka) k programu Trimble SketchUp Pro:

    Ponúkame vám praktickú učebnicu v českom jazyku, vďaka ktorej sa naučíte pracovať v programe Trimble SketchUp, prípadne si obohatíte už získané vedomosti. Učebnica ukazuje na názorných príkladoch z praxe, ako vytvárať jednoduché aj zložité modely a následnú výkresovú dokumentáciu.

Referenčná príručka funkcie LayOut programu Trimble SketchUp:

    Layout predstavuje novú funkciu, ktorá umožňuje vytvárať tlačové zostavy a prezentovať projekty na profesionálnej úrovni. Vďaka Layoutu je možné vytvárať výkresové zostavy, pridávať na výkresy štafáž, popisky, legendy a pod… Layout taktiež umožňuje tlač výkresov v presnej mierke, čím získava Trimble SketchUP mnohé zo schopností programov ako AutoCAD a pod…

Možnosti využitia tejto funkcie v praxi vám predstaví nasledujúca video ukážka.

Učebnice – Trimble SketchUp:

Praktická učebnica od nášho partnera ADS STUDIO.

Trimble SketchUp a zaujímavé linky

    Pokiaľ Vás tento produkt zaujal máte možnosť u nás absolvovať aj jeho školenie začiatočníci, alebo pokročilí. Ďalšie informácie nájdete na stránkach výrobcu. Ak sa chcete dozvedieť viac navštívte aj stránku SKETCHUP EXPERT, alebo stránku s podrobnosťami.

Kombinácie s inými softvérmi:

    Softvér Trimble SketchUp Pro je možné kombinovať s riešením V-Ray, SU Podium, alebo MaxwellRender. Pomocou tejto kombinácie programov získate silný nástroj. V Trimble SketchUp-e si vytvoríte 3D model a dokumentáciu a s pomocou spomenutých pluginov dokážete vytvoriť realistické vizualizácie.  Toto všetko získate pri kúpe balíku Trimble SketchUp Pro & Render Plugin za zvýhodnenú cenu.

Trimble SketchUp

Ukážka výslednej vizualizácie z programu Trimble SketchUp s využitím V-Ray
Zdroj: http://www.vray.com

Radi Vám pripravíme cenovú ponuku na mieru. Postačí nás kontaktovať.