Sketch4D pre Maxon Cinema4D. Plugin, ktorý importuje modely z Warehouse priamo do Maxon Cinema4D. Pmocou Sketch4D stiahnete modely z Warehouse do Cinema4D.

Modely z Trimble SketchUp Warehouse priamo do Maxon Cinema 4D cez Sketch4D

Používate program Maxon Cinema 4D a chýbajú vám 3D modely áut, stromov, ľudí a čohokoľvek iného? Využite tento skvelý plugin Sketch4D pre Maxon Cinema 4D, s ktorým si môžete do vášho projektu v Maxon Cinema 4D nahrávať modely priamo z obrovského Trimble SketchUp Warehouse, v ktorom sa momentálne nachádzajú milióny modelov a ďalšie pribúdajú každú minútu.

Presvedčte sa sami: v Trimble SketchUp Warehouse nájdete zadarmo akýkoľvek model, či potrebujete dizajnový nábytok renomovaných značiek, alebo len kvetinu vo váze na stôl do interiéru. Warehouse je najväčšia databáza prvkov a všetky sú zdarma. Preto neváhajte a využite tento plugin pri svojej práci.

https://3dwarehouse.sketchup.com/

Už nemusíte závidieť užívateľom Trimble SketchUPu!

Aj vy môžete mať Trimble SketchUp Warehouse modely priamo v prostredí Maxon Cinema 4D. Jednoduchým spôsobom si nahráte a vložíte akýkoľvek model pomocou doplnku Sketch4D.

Import modelov zo Trimble SketchUPu priamo do Maxon Cinema 4D

Okrem funkcie Trimble SketchUp Warehousu dokáže tento plugin Sketch4D importovať súbory .skp zo Trimble SketchUpu priamo do Cinemy 4D. Ide o praktickú funkciu, ak spolupracujte s kolegami, ktorí robia v Trimble SketchUPe.

Presvedčte sa sami ako jednoducho to funguje!

httpv://www.youtube.com/watch?v=QFmtuZwZN-w

Skúšobná verzia zdarma Sketch4D!

V prípade záujmu o vyskúšanie možností produktu pred kúpou vám odporúčame časovo obmedzenú trial verziu, ktorú nájdete na dolu uvedenej adrese. Pre jej stiahnutie je potrebná registrácia.

Ak nevidíte adresu na stiahnutie, znamená to, že ste sa ešte neregistrovali, prípadne nie ste prihlásený. Prosím urobte tak a budete mať neobmedzený prístup ku skúšobným verziám zdarma.

Cena produktu

Cena produktu závisí typu programového balíku a počtu modulov.

CENY PRODUKTU ZAČÍNAJÚ OD
57,- €Cena bez DPH
68,40 €Cena s DPH

viac informácií o tomto produkte