RhinoGold pre Rhino ako alternatíva RhinoJewel – Techjewel je zásuvný modul pre 3D modelár Rhinoceros. Najvyšším a najnovším vývojovým stupňom šperkárskeho CAD softvér TechGems je práve RhinoGold pre Rhino ako alternatíva RhinoJewel – Techjewel. RhinoGold pre Rhino je  vyvinutý spoločnosťou Techjewel aktuálne TDM Solutions, ktorý je na trhu od roku 2001. Charakteristikou RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel) je dôraz na poskytovanie nástrojov pre návrhárov a výrobcov šperkov.  Tieto nástroje umocnia ich tvorivosť a urýchlia ich prácu.

RhinoGold pre Rhino je plugin pre profesionálne využitie zlatníkov a šperkárov. Modelovanie prsteňov, drahých kameňov a ich osadzanie.

RhinoGold pre Rhino pre Rhino ako alternatíva RhinoJewel – Techjewel je produktom tímu ostrieľaných expertov na využitie CAD / CAM technológií v šperkárstve. Ich práca a konzultačná činnosť je prínosom  pre mnohé popredné šperkárske spoločnosti z celého sveta. Predchádzajúce verzie programu RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel) boli už dlho prvou voľbou popredných odborníkov. Táto netrpezlivo očakávaná zdokonalená verzia prináša novú funkčnosť, ktorá je výsledkom úzkej spolupráce RhinoGold pre Rhino s lídrami trhu, akými sú Solidscape a Swarovski.

Ukážky prác v programe RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel):

RhinoGold pre Rhino ako alternatíva RhinoJewel – Techjewel vám umožní rýchlo tvoriť bezchybné šperkárskej modely, či už ste nováčikmi či skúsenými CAD návrhármi. Stredne pokročilí a pokročilí užívatelia majú navyše možnosť úpravy a rozšírenia mnohých nástrojov RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel) pre vytvorenie tých najzložitejších šperkov.
RhinoGold pre Rhino ako alternatíva RhinoJewel – Techjewel prichádza s plynulejšími a intuitívnejšími pracovnými postupmi tvorby šperkov. Ponúka odborovo zamerané nástroje, ktoré uľahčujú každodennú prácu šperkárov a dizajnérov. Rovnako tiež  zvyšujú ich produktivitu a prinášajú širokú paletu nových kreatívnych riešení, s ktorými ste sa v šperkárstve ešte nestretli.

RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel) je vyvíjaný s rovnakou filozofiou ako jeho hostiteľský program Rhinoceros – ponúka skvelý produkt za skutočne dostupnú cenu.

Základnou filozofiou RhinoGold pre Rhinou (alternatíva RhinoJewel – Techjewel) je vylepšiť, optimalizovať a integrovať – do jediného intuitívneho pracovného prostredia – najlepšie a najmodernejšie technológie, ktoré sú použiteľné pre návrh a výrobu šperkov. Nástroje RhinoGold pre Rhinou (alternatíva RhinoJewel – Techjewel) pomáhajú šperkárom vykonávať činnosti, ktoré sú príliš zložité alebo opakujúce sa, pričom neustále ponúka maximálnu tvorivú slobodu. RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel) stanovuje nové hranice v umení tvorby šperkov.

RhinoGold pre Rhino ako alternatíva RhinoJewel – Techjewel prináša užívateľom Rhina rozsiahlu paletu špecializovaných šperkárskych nástrojov, ktoré sa delia do štyroch základných skupín: Nástroje pre kovy, nástroje pre kamene, bonusové modelovacie nástroje a nástroje pre knižnicu SWAROVSKI GEMS ™. Naviac máte samozrejme k dispozícii kompletný arzenál klasických funkcií Rhina, z ktorých mnohé nájdete vo vylepšenej a vzhľadom na šperkárov zdokonalené verziu v RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel).

Ak si pri inštalácii zvolíte rozhranie RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel) (namiesto inštalácie ako zásuvného modulu), potom budú nástroje v pracovnom prostredí reorganizované podľa frekvencie ich používania pri tvorbe šperkov s možnosťou rýchleho prístupu k podpaletám, bez nutnosti klikania myšou. Toto rozhranie uvítajú aj užívatelia klasického rozhrania Rhina, pretože im bude veľmi povedomé.

Základné skupiny nástrojov RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel)

Nástroje RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel) pre kovy

Nástroje RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel) pre kovy obsahujú funkcie, ktoré sa zameriavajú na tie aspekty modelovania a tvorby, ktoré súvisí s kovovými časťami šperkov alebo s celokovovými šperkami.

RhinoGold ako alternatíva RhinoJewel - Techjewel

Nástroje RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel) pre kamene

Skupina nástrojov RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel) pre kamene združuje pomôcky, ktoré sa používajú pri práci s najrôznejšími brúsmi kameňov počas celého procesu modelovania.

RhinoGold ako alternatíva RhinoJewel - Techjewel

Knižnica a nástroje SWAROVSKI GEMS ™

Táto skupina nástrojov sa vzťahuje k práci s knižnicou prvkov SWAROVSKI GEMS ™, čo je nový názov pre produkt Genuine Gemstones & Created Stones od firmy Swarovski. RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel) jeden z prvých šperkárskych softvérov, ktorý obsahoval túto knižnice kameňov.

RhinoGold ako alternatíva RhinoJewel - Techjewel

Bonusové modelovacie nástroje RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel)

Skupina bonusových modelovacích nástrojov RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel) ponúka paletu nástrojov, ktoré sú upravenou verziou klasických nástrojov Rhina. Tieto nástroje sú vylepšené a optimalizované pre zvýšenie rýchlosti a komfortu práce pri modelovaní šperkov. Predstavte si napríklad, že ste vytvorili pravé so 100 alebo viac zrnkami, ktoré teraz chcete zväčšiť pomocou zmeny mierky kolmo k ploche: táto operácia by pri zväčšovaní jedného zrnka po druhom bola v samotnom Rhine neúmerne dlhá a pracná, ale v RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel) táto úloha zaberie pár sekúnd .

RhinoGold ako alternatíva RhinoJewel - Techjewel

Klasické modelovacie nástroje Rhina

RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel) je nadstavba 3D modelára Rhinoceros, ktorý je celosvetovo známy a uznávaný pre svoju pružnosť, presnosť, ľahkú ovládateľnosť a dostupnú cenu.
RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel) síce prináša mnoho odborovo zameraných šperkárskych nástrojov, ktoré sú nevyhnutné pre modelovanie vysoko kvalitných šperkov, ale aj samotný Rhinoceros obsahuje množstvo funkcií, ktoré sú skvelé pre navrhovanie a dizajn. Keď používate RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel), máte súčasne k dispozícii kompletný arzenál “klasických” funkcií Rhina. Odporúčame, aby ste si nainštalovali rozhrania RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel), v ktorom nájdete nástroje Rhina preskupené podľa toho, ako hojne sú pri šperkárskej tvorbe využívané. Rozhranie RhinoGold pre Rhino (alternatíva RhinoJewel – Techjewel) vám navyše sprístupní všetky vnorené palety bez klikania myšou, stačí iba prejsť cez tlačidlo a paleta sa vysunie automaticky. Vďaka tomu môžete pracovať rýchlejšie a produktívnejšie.

RhinoGold ako alternatíva RhinoJewel - Techjewel

Študentské licencie a licencie pre školy (EDU)

Pre študentov, učiteľov a  vzdelávacie ústavy ponúkame cenovo výhodné licencie za zlomok ceny komerčného produktu.

Viac informácií o cenách týchto licencií, ako aj o podmienkach ich získania na požiadanie.

Cena produktu

Cena produktu závisí typu programového balíku a počtu modulov.

CENY PRODUKTU ZAČÍNAJÚ OD
65,- €Cena bez DPH
78,- €Cena s DPH

viac informácií o tomto produkte