RhinoGold kurz a školenie. RhinoGold kurz a školenie je plugin pre McNeel Rhino pre šperkárov. Naučte sa osádzať diamant na RhinoGold kurz a školenie.

RhinoGold (RhinoJewel / Techjewel) je zásuvný modul pre 3D modelár Rhinoceros. RhinoGold je najvyšším a najnovším vývojovým stupňom šperkárskeho CAD softvéru TechGems, vyvinutého spoločnosťou Techjewel, dnes už TDM Solutions, ktorý je na trhu od roku 2001. Charakteristikou je dôraz na poskytovanie nástrojov pre návrhárov a výrobcov šperkov, ktoré umocnia ich tvorivosť a urýchlia ich prácu. RhinoGold je produktom tímu ostrieľaných expertov na využitie CAD / CAM technológií v šperkárstve, za ktorých hovorí ich práca a konzultačná činnosť pre mnohé popredné šperkárske spoločnosti z celého sveta. Táto netrpezlivo očakávaná zdokonalená verzia prináša novú funkčnosť, ktorá je výsledkom úzkej spolupráce TDM Solutions s lídrami trhu, akými sú Solidscape a Swarovski. Vám umožní rýchlo tvoriť bezchybné šperkárske modely, či už ste nováčikom, alebo skúseným CAD návrhárom. Stredne pokročílí a pokročilí užívatelia majú navyše možnosť úpravy a rozšírenia mnohých nástrojov pre vytvorenie tých najzložitejších šperkov. RhinoGold prichádza s plynulejšími a intuitívnejšími pracovnými postupmi tvorby šperkov a ponúka odborovo zamerané nástroje, ktoré uľahčujú každodennú prácu šperkárov a dizajnérov, zvyšujú ich produktivitu a prinášajú širokú paletu nových kreatívnych riešení, s ktorými ste sa v šperkárstve ešte nestretli.

Obsahová náplň kurzu:

Absolvent sa naučí ovládať funkcie a techniky práce v programe. Oboznámi sa s pokročilými princípmi vytvárania plôch, ale aj hmôt zložitých telies. Naučí sa popisovať, kótovať svoje návrhy, upravovať a mapovať textúry. V závere kurzu zvládne prácu s nástrojmi na kontrolu plôch, objemov a zložitých štruktúr. Konečným výstupom bude tlač 2D dokumentácie ako i export 3D modelov s možnosťou prehliadania na internete alebo priamo v systéme Windows.

Rozsah kurzu:

6 vyučovacích hodín (50 min)
kurzy a školenie RhinoGold pre Rhino prebiehajú v:
dennej forme: 1 dni od 9:00 do 15:00
večernej forme: 2 dni od 17:00 do 20:00
víkendovej forme: 1 dni od 9:00 do 15:00

Ceny kurzu a školenia RhinoGold pre Rhino:

Cena pre osobu / kurzCena platí
230,- €Len v daných termínoch s uvedeným rozsahom

Cena kurzu pri max. 4 účastníkoch v skupine.
Ceny kurzu ak si vytvoríte skupinu s 5 a viac účastníkmi na požiadanie.
Ceny kurzu individuálne u klienta príp. e-learning na požiadanie.

Ceny kurzu a školenia pre študentov, doktorandov a pedagógov:

Pre držiteľov preukazov ISIC,ITIC a EURO<26 poskytujeme 10% zľavu na grafické, vizualizačné kurzy, kurzy interiérového dizajnu, CAD aplikácií a pod. a 5% zľavu na nákup softvéru, hardvéru a odbornej literatúry.

Výhodné ceny študentských skupinových kurzov na požiadanie.

Pre kurz a školenie RhinoGold získate viac informácií o zľavách a akciách pre študentov, doktorandov a pedagógov na požiadanie.

Termíny kurzu a školenia RhinoGold pre Rhino:

Termín kurzu a školenia na nasledujúci mesiac budú zverejnené vždy v jeho 1. deň.

Začiatok kurzu
RhinoGold
Koniec kurzu
RhinoGold
Čas Deň Typ kurzu
01.01.1970 01.01.1970 09:00 – 15:00 Pon – Uto Denný
18.07.2018 01.01.1970 17:00 – 21:00 Str – Pia Večerný
01.01.1970 01.01.1970 09:00 – 15:00 Sob – Ned Víkendový

Nevyhovujú vám termíny kurzu? Kontaktujte nás pripravíme vám kurz RhinoGold pre Rhino v termíne podľa vašich predstáv!

Skúšobná verzia zdarma!

Stiahnúť si ju môžete zo stránky, ktorá popisuje program alebo na stránke Rhinoceros.

Záväzná objednávka kurzu a školenia RhinoGold pre Rhino:

Po zvolení najvhodnejšieho riešenia kurzu pre Vás, si prosím stiahnite, vyplňte a pošlite záväzný objednávkový formulár na našu e-mailovú adresu.