Revit na SvF STU

Revit na SvF STU. Worksho, školenia, prednášky. Spoluprácu so Stavebnou fakultou STU. Prednášky pre študentov aj verejnosť na akademickej pôde.

Revit – Počas spolupráce so Združením študentov Stavebnej fakulty na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave (SvF STU) každoročne od roku 2012 uskutočňujeme rôzne workshopy a dvojdňové kurzy programu Autodesk Revit a ďalšie. Jeho účastníci si osvoja prácu v programe a naučia sa ako pripravovať 3D model objektu tak, aby sa z neho dala generovať dokumentácia pre územné rozhodnutie a stavebné povolenie stavby. Kurz je ponúkaný študentom a zamestnancom SvF STU za akciovú cenu 29 eur/osobu. Spoluprácu so Stavebnou fakultou STU. Prednášky pre študentov aj verejnosť na akademickej pôde. Prednášajú odborníci z technickej praxe. Ukážky pokročilých metód modelovania. Revit si môžee bezplatne stiahnúť na stránkach Autodesk, alebo sa o ňom dočítať na stránke Revit.

Okrem prednášok priamo na pôde Stavebnej fakulty Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, spolupracuje aj na konferenciach, ktoré zastrešuje cech stavbárov. Takto vznikli projekty spolupráce v Kočovcich. V príjemnej atmosfére prebehli workshopy, kde sa študenti dozvedeli novinky, ale aj zujímavosti zo sveta software a jeho využitia v praxi. Odborní lektori priamo priblížili prácu a pracovné postupy z projekčných teliérov študentom a tí si vytvorili dokonalý obraz o budúcej práci. Týmto spôsobom sa snažíme aplikovať naše poznatky do výukového procesu. Podávame naše vedomosti ďalej a tak rozvýjame komunitu okolo Revitu. Zaujímavou témou sa stávaju families, alebo BIM modelovanie. Široká škála funkcií Revitu je ďaleko rozsiahlejšia. Aj tu môžu šudenti objavovať na workshopoch v detašovaných pracoviskách Stavebnej fakulty na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave. Týmto ďakujeme všetkým zúčastneným študentom a pedagógom a veríme, že pribudnú nové rady nadšencov do sveta Revitu.

Viacej informácií Vám poskytneme TU.

REVIT_na_SvF