PROFI3DMAKER, 3D tlačiareň
PROFI3DMAKER, 3D tlačiareň

PROFI3DMAKER

Profi3Dmaker je jedna z najvačších hobby 3D tlačiarní na svete. Veľký tlačový objem poskytuje možnosť práce s väčšími 3D modelmi.

   
Tlačový objem 400mm (šírka-X) x 260mm (hĺbka-Y) x 190mm (výška-Z)
Presnosť +/- 0,1 mm
Hrúbka vrstvy 0,08 / 0,125 / 0,25
Počet tlačových hláv 1
Tryska (priemer) 0,5 mm / 0,3mm / 0,2mm
Maximálna teplota trysky 280°C
Vyhrievanie tlačovej podložky Áno
Vyhrievanie vnútorného priestoru Nie
Materiál 1,75mm – PLA, ABS
Vonkajšie rozmery 600mm x 700mm x 500mm
Hmotnosť 35 kg
Vstupy USB kábel A-B, SD karta
Napájanie 2x adaptér 24 V / 220 W + 24 V / 120 W
Max. príkon 180 W
Rýchlosť tlače 4800 mm/minútu
Display Nie
Vnútorné osvetlenie Nie
Softvér voľne k stiahnutiu
Konštrukcia – úprava priehľadná

Všetky súčasti tohto stroja sú vyrobené z kvalitných zliatin hliníka morenej ocele. Namáhané súčasti, ako je podávacie koliesko extrudéra a vodiace tyče, sú upravené tak, aby vydržali aj pri dlhodobej prevádzke.

Filozofia 3Dfactories je založená na tradičnom prístupe k výrobe kvalitných robustných strojov, ktoré bez problémov niekoľkonásobne prekonajú svoju dobu záruky. PROFI3DMAKER umožňuje tlačiť väčšie objekty z materiálov ABS alebo PLA.

Materiály pre 3D tlač od 3Dfactories

Kvalitný materiál je základom pre kvalitnú tlač. Materiály z rady PrintPlus sú starostlivo testované a kontrolované, preto spĺňajú aj tie najprísnejšie skúšobné testy kvality. Všetky materiály majú certifikát ROHS a REACH a sú vyrábané v Českej republike. Papierová cievka, na ktorej je struna navinutá, rovnako ako krabička v ktorej je cievka balená, nezaťažuje životné prostredie, je plno recyklovateľná.
PROFI3DMAKER prináša možnosť tlačiť väčšie objekty z materiálov ABS / PLA PrintPlus.

Softvér:

Softvér G3DMAKER, dodávaný s tlačiarňou, je intuitívne a ľahko ovládateľný program. Nepotrebujete žiadne špeciálne vedomosti k tomu, aby ste modely dokázali načítať a pripraviť pre tlač.

Program umožňuje načítať viac modelov na plochu, rotovať s nimi, posúvať ich po ploche. Dovoľuje zmeniť veľkosť modelov, okamžite potom vidíte jeho skutočný rozmer.

Viac informácií o ďalších 3D tlačiarňách nájdete tu. Alebo zoznam ďalších modelov si môžete pozrieť na našich stránkach.