Profesionálne hardvérové riešenia na mieru. Pri návrhoch hardvérových riešení vyberáme spoločností ako sú Apple, Dell, HP, Toshiba, Wacom, Eizo a iné.

Profesionálne hardvérové riešenia

Kvalitný softvér potrebuje kvalitný hardvér!

Profesionálne softvérové riešenia, aké ponúka naša spoločnosť, potrebujú pre bezchybné fungovanie kvalitnú hardvérovú platformu. Ponúkame vám preto služby v oblasti návrhu profesionálnych PC / Mac zostáv na mieru.

Analýza požiadaviek a potrieb klienta

Návrh optimálneho harvérového riešenia pre vás a vašu spoločnosť začína dôkladnou analýzou vašich potrieb a systému práce. Na základe analýz vám následne navrhneme optimálnu konfiguráciu počítačov doplnenú o ďalšie zariadenia, ako sú tablety, 3d myši, 3d tlačiarne, kalibrátory farieb a iné zariadenia potrebné pre profesionálnu prácu v 2D a 3D grafike. Profesionálne hardvérové riešenia na mieru k Vášmu podnikaniu.

Renomované značky a silní partneri

Pri návrhoch hardvérových riešení používame produkty renomovaných spoločností na trhu ako sú Apple, Dell, HP, Toshiba, Wacom, Eizo a iné. Tradícia a kvalita uvedených značiek vám zaručujú bezproblémový chod vašej spoločnosti bez výpadkov. Aj v prípade problémo vám vieme poskytnúť rýchly a účinný servis. Profesionálne hardvérové riešenia sú postavené na výbere overených medzinárodných spoločností.

Profesionálne komponenty optimalizované pre prácu v 2D a 3D grafike

Nenechajte sa oklamať farebnými akciovými letákmi, ktoré vám ponúkajú počítače a komponenty s tým najvyšším výkonom. Ich výkon je možno optimálny pre hranie počítačových hier, nie však pre svet 2D, 3D grafiky a vizualizácii. Tu kraľujú iné značky a technológie ako v hernom priemysle. Naši odborníci vám poradia optimálne komponenty práve pre vaše softvérové riešenia a umožnia uštetriť nemalé finančné prostriedky.

Profesionálne riešenie aj v oblastí 3D tlačiarní

Profesionálne hardvérové riešenia na mieru Vám pomožeme predostrieť pre oblasť 3D tlače a 3D tlačiarní. Ponúkame overené značky ako Stratasys, Object, Zortrax a ďalšie. Tak máte istotu, že Vaše 3D zobrazovacie zariadenie bude plne fuknčné a spolahlivé. Radi Vám urobíme prezentáciu priamo u Vás na firme a tak si môžete pozrieť priamo výstupy.