Profesionálna hardvérová kalibrácia monitorov, LCD televízorov a projektorov, digitálnych fotoaparátov, mobilných zariadení

 

Profesionálna hardvérová kalibrácia

 

Profesionálna hardvérová kalibrácia – Vzhľadom na veľké množstvo našich zákazníkov, ktorý pôsobia v oblasti 2D a 3D grafiky, sme sa rozhodli rozšíriť ponuku našich služieb o profesionálnu hardvérovú kalibráciu monitorov, LCD televízorov a projektorov.

Na kalibrovanie používame zariadenie X-Rite i1 Display Pro a Datacolor Spyder 3 Elite. Najvyššia úroveň farieb a detailov na monitoroch, obrazovkách a projektoroch a dokonca aj na mobilných zariadeniach. Zabezpečíme dokonalú farebnú presnosť, rýchlosť a ovládanie pracovných postupov. Tak nebudete musieť tráviť hodiny pri monitore a nastavovať zdĺhavo parametre obrázkov.

Pre koho je kalibrácia vhodná? Po profesijnej stránke pre každého. Skôr než sa rozhodnete pre kalibráciu, je potrebné si nastaviť správne parametre svojho monitora. Otestujte si farby napríklad na známych svetových logách. Ak si nie ste aj tak istý, neobávajte sa nás poprosiť o pomoc. Vyškolený technik príde k Vám aj s profesionálnym zariadením a pomôže s kalibráciu monitora.